RozrywkaFestiwal w Opolu znów odbędzie się w czerwcu. Trwają już rozmowy

Festiwal w Opolu znów odbędzie się w czerwcu. Trwają już rozmowy

Festiwal w Opolu znów odbędzie się w czerwcu. Trwają już rozmowy
Źródło zdjęć: © ONS.pl
Urszula Korąkiewicz

02.01.2018 14:40, aktual.: 03.01.2018 11:04

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Po ubiegłorocznym zamieszaniu wokół festiwalu, Opole wraca do tradycji. Są już pierwsze szczegóły nadchodzącej edycji imprezy.

Jak ustalił portal wirtualnemedia.pl, 55. edycja festiwalu ma się odbyć tradycyjnie, jak w poprzednich latach, w czerwcu. W ubiegłym roku, w wyniku afery, jaka narosła wokół imprezy w związku z bojkotem artystów i zerwaniem umów, Opole ograniczyło się do udostępnienia stacji marki KFPP i wynajęcia amfiteatru. Teraz znów bardziej czynnie zaangażuje się w organizację imprezy. Wśród postulatów zapowiedzianych przez prezydenta Opola Arkadiusza Wiśniewskiego jest propozycja wyłaniania uczestników 55. KFPP przez niezależne autorytety ze świata kultury. Jak informuje biuro prasowe miasta, już trwają rozmowy z nadawcą, ale co ciekawe, nie tylko publicznym.

- Miasto Opole przygotowuje się do czerwcowego festiwalu i trwają rozmowy na ten temat. Również z TVP. Żadne umowy w tej sprawie nie zostały jeszcze podpisane - tłumaczył portalowi wirtualnemedia.pl Dariusz Król z biura prasowego Urzędu Miasta Opole. Centrum informacji TVP z kolei skomentowało, iż stacja nie informuje o żadnych prowadzonych negocjacjach.

Źródło artykułu:WP Teleshow
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (14)
Zobacz także