Trwa ładowanie...
d2x131f

Festiwal Piękna 2019 na żywo w Polsacie. Miss Supranational 2019, Mister Supranational 2019 i jubileusz 30-lecia Miss Polski

W weekend od 6 do 8 grudnia Katowice po raz pierwszy staną się światową stolicą piękna, a na antenie Telewizji Polsat poznamy dwie najpiękniejsze kobiety i najprzystojniejszego mężczyzn.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Festiwal Piękna 2019 odbędzie się w Katowicach
Festiwal Piękna 2019 odbędzie się w Katowicach (polsat)
d2x131f

W piątek - 6 grudnia o godzinie 20:05 , niemal 80 kandydatek z całego świata walczyć będzie o tytuł najpiękniejszej kobiety, podczas 11. edycji jednego z najpopularniejszych międzynarodowych konkursów piękności - Miss Supranational 2019. Polskę będzie reprezentowała Kamila Świerc, która została Miss Polski 2017. Koncert finałowy Miss Supranational 2019 uświetnią znani na całym świecie artyści: Alice Merton z przebojem „No Roots” oraz Mikolas Josef ze swoim najnowszym singlem "Acapella".

Najpiękniejsze show rozpocznie królowa show-biznesu Doda, która już zapowiada muzyczną niespodziankę. Za choreografię konkursu będzie odpowiadał znakomity duet Maciej Zakliczyński i Janja Lesar. W jury konkursu zobaczymy m.in. polską wokalistkę Monikę Lewczuk, która zdobyła tytuł Miss Supranational w 2011 roku oraz Miss Universe – Leilę Umenyiorę. 11 galę Miss Supranational poprowadzi piękny międzynarodowy duet: aktorka, piosenkarka i konferansjerka - Aleksandra Szwedoraz modelka i prezenterka BBS - Anita Jon Zwyciężczyni konkursu oprócz korony otrzyma także nagrody o wartości 50 tysięcy dolarów.

    polsat
(polsat, Fot: Dorota Tyszka)

W sobotę - 7 grudnia o godzinie 16:15 po raz czwarty odbędzie się finał, tym razem międzynarodowego konkursu dla mężczyzn – Mister Supranational 2019. Do Polski przyjadą panowie z ponad 40 krajów świata. Polskę będzie reprezentował Tomasz Zarzycki, zdobywca tytułu Mister Polski 2018. Choreografię tegorocznej edycji Mister Supranational przygotowuje znakomity tancerz i choreograf Tomasz Barański, a poprowadzą ją dwie, wyjątkowe kobiety Davina Reeves – aktorka i Miss Nowego Jorku 2010 oraz Sandra Kubicka – polska modelka mieszkająca i pracująca w Stanach Zjednoczonych oraz uczestniczka 10. edycji programu „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami” w Telewizji Polsat.

d2x131f

Galę finałową Mister Supranational 2019 uświetnią swoim występem Barbara Kurdej – Szatan oraz Cleo. W jury zobaczymy m. in. Agnieszkę Kaczorowską, Janję Lesar, Paulinę Sykut – Jeżynę oraz zeszłorocznego zwycięzcę konkursu Prathamesha Maulingkar z Indii i nowo wybraną Miss Supranational 2019. Panowie powalczą nie tylko o tytuł najprzystojniejszego i zaszczyty, ale także o nagrody wartości 30 tysięcy dolarów.

   polsat
(polsat)

W niedzielę - 8 grudnia o godzinie 20:00 - czeka nas święto polskiej urody, czyli jubileusz 30-lecia konkursu Miss Polski i wybory Miss Polski 2019. O koronę walczyć będą 24 piękności, które do finału trafiły dzięki eliminacjom regionalnym odbywającym się na terenie całego kraju. Jubileuszową galę poprowadzą Paulina Sykut- Jeżyna i Krzysztof Ibisz. Materiały archiwalne komentował będzie Zygmunt Chajzer, który 30 lat temu poprowadził pierwszą galę Miss Polski, natomiast rozmowy z kandydatkami na tzw. backstagu przeprowadzi Agnieszka Hyży. Poza prezentacjami kandydatek do korony w pięknie zaaranżowanych pokazach modowych kolekcji, na scenie wystąpią gwiazdy muzyczne: zespół Kombii, Grzegorz Hyży oraz Sylwia Grzeszczak. Finalistki Miss Polski 2019 oprócz korony i tytułu, powalczą także o nagrody o łącznej wartości 100 tysięcy złotych, a także możliwość reprezentowania kraju w najbardziej prestiżowych konkursach piękności na świecie.

Festiwal Piękna 2019 odbędzie się w dniach 6-8 grudnia w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach. Wszystkie trzy gale: Miss Supranational 2019, Mister Supranational 2019 i jubileusz 30-lecia Miss Polski z koronacją Miss Polski 2019 będą transmitowane na antenie Polsatu.

d2x131f

Podziel się opinią

Share
d2x131f
d2x131f