Trwa ładowanie...

Festiwal Piękna 2017: znamy finalistki Miss Polski 2017. Która z nich otrzyma koronę?

Już w najbliższy weekend startuje Festiwal Piękna 2017. Uroczysta gala Miss Polski 2017 w niedzielę - 3 grudnia, na żywo, na antenie Telewizji Polsat. O koronę najpiękniejszej Polki walczyć będą 24 kandydatki, które do finału konkursu trafiły z eliminacji regionalnych, odbywających się w całym kraju. W naszej galerii zobaczycie zdjęcia z sesji wizerunkowej oraz jesienną odsłonę 24 finalistek walczących o koronę Miss Polski 2017. Która z nich ma szansę na wygraną?

Festiwal Piękna 2017: znamy finalistki Miss Polski 2017. Która z nich otrzyma koronę?Źródło: Materiały prasowe, fot: Dorota Tyszka
d3rgj6r
d3rgj6r

Obie sesje z udziałem 24 finalistek konkursu Miss Polski 2017 odbyły się podczas pierwszego zgrupowania we wrześniu, w Rezydencji Miętowe Wzgórza - Mansion House, w oddalonych ok. 50 km od Warszawy Trębkach Nowych. W niedzielę, 3 grudnia, podczas gali Miss Polski 2017 finalistki pojawią się na scenie w kilku odsłonach, w tym m.in. w kostiumach kąpielowych, sukniach wieczorowych czy sukniach ślubnych. Nową Miss Polski ukoronuje ustępująca najpiękniejsza Polka - Paulina Maziarz. Jak finalistki zaprezentują się podczas pokazów i która z nich otrzyma koronę Miss Polski 2017? Przekonamy się już 3 grudnia! Relacja na żywo rozpocznie się o godzinie 20:00 w Telewizji Polsat.

1. Kinga Choma - Miss Ziemi Sądeckiej (19 lat, 170 cm, Nowy Sącz)

- W najbliższym czasie planuję rozpocząć pierwszy rok studiów kosmetologicznych w Małopolskiej Wyższej Szkole im. Józefa Dietla w Krakowie. W przyszłości chciałabym otworzyć własny salon kosmetyczny. Interesuje się modelingiem, a także lubię aktywnie spędzać czas np. grać w siatkówkę i w squash. Moim marzeniem jest podróżować po całym świecie - uważam, że właśnie podróże najbardziej kształcą. Jest to nie tylko wiedza o miejscu do którego przyjeżdżam, ale także o ludziach, ich tradycjach, zwyczajach oraz kulturze którą trzeba szanować.

2. Gajana Galstjan - Miss Opola (22 lata, 168 cm, Opole)

- Jestem Polką z ormiańskimi korzeniami. Studiuję kosmetologię w Państwowej Medycznej Wyższej Szkole Zawodowej w Opolu. Pracuję jako prezenterka w lokalnej telewizji oraz jestem trenerem personalnym. Interesują mnie media społecznościowe i sport, dlatego jestem bardzo aktywna w tych dziedzinach i z tym wiążę swoją przyszłość.

3. Anna Jakubik - Miss Lubelszczyzny (20 lat, 177 cm, Serokomla)

- Studiuję na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim im. Jana Pawła II , gdzie mam okazję kształcić się na kierunku swojej największej pasji - pedagogice. Interesuje się również psychologią. Jestem wrażliwa i zaangażowana w pomoc drugiemu człowiekowi. Obecnie również jestem wolontariuszem w szpitalu dziecięcym oraz w Akademii Przyszłości. Wolny czas uwielbiam spędzać z bliskimi oraz w towarzystwie dobrej książki.

d3rgj6r

4. Ewelina Jedynasta - Miss Ziemi Pomorskiej (20 lat, 177 cm, Gdynia)

- Studiuję oceanografię na Uniwersytecie Gdańskim. Od dziecka podwodny świat i wszystko co jest z nim związane bardzo mnie interesował. I tak jest również obecnie. Dlatego zdecydowałam się na taki kierunek studiów. Natomiast moją przygodę z konkursem piękności rozpoczęłam w tym roku i dzięki temu, że zostałam Miss Ziemi Pomorskiej trafiłam do konkursu Miss Polski. Jestem kreatywna i nie boję się ryzykować. Uwielbiam projektować i szyć odzież. Jestem wielką fanką skoków narciarskich i z niecierpliwością czekam na rozpoczęcie sezonu zimowego.

5. Angelika Kitlas - 1. Wicemiss Podlasia (23 lata, 174 cm, Białystok)

- Na co dzień studiuję architekturę na Politechnice Białostockiej. Jest to moja pasja i z tym wiążę swoją przyszłość. Poza uczelnią uwielbiam uprawiać sport, zgłębiać historię sztuki a w szczególności tą nowoczesną. W wolnych chwilach, siadam do pianina i gram - zwykle dla moich najbliższych.

6. Klaudia Kluczyk - 2. Wicemiss Ziemi Pszczyńskiej (21 lat, 175 cm, Pszczyna)

- Studiuję pedagogikę specjalną na Uniwersytecie Śląskim w Katowicach, a w przyszłym roku wybieram się na studia magisterskie na kierunek resocjalizacja. Lubię pracować z dziećmi i im pomagać. Dlatego w przyszłości chciałabym zostać kuratorem i otworzyć swoje własne przedszkole. W związku z tym, iż byłam mażoretką, w wolnym czasie lubię powracać do tego tańca. Obecnie moim hobby jest gotowanie zdrowych potraw i pieczenie pysznych ciast.

7. Natalia Kowalczyk - zielona karta Mazowsza (22 lata, 177 cm, Warszawa)

- Jestem absolwentką stosunków międzynarodowych pierwszego stopnia na Uniwersytecie Warszawskim i stypendystką Universitat Autonoma de Barcelona. Od października planuję kontynuację nauki na specjalizacji komunikacja międzynarodowa. Swoją przygodę z konkursem Miss Polski rozpoczęłam od startu w wyborach Miss Mazowsza. Wolny czas najchętniej spędzam w gronie najbliższych oraz uczestnicząc w akcjach edukacyjno-charytatywnych, którego jestem propagatorką. Lubię nowe wyzwania pozwalające poszerzać własne horyzonty, dlatego uwielbiam wszelkie zmiany i podróże!

Materiały prasowe
Źródło: Materiały prasowe, fot: Dorota Tyszka

8. Anna Matulaniec - Miss Ziemi Radomskiej (18 lat, 178 cm, Radom)

- Jestem tegoroczną maturzystką Liceum Językowego im. Unii Europejskiej w Radomiu. Wolny czas spędzam aktywnie, jeżdżąc na rowerze, rolkach lub chodząc na siłownię. Interesuję się modelingiem i sportem.

d3rgj6r

9. Marta Pałucka - casting ogólnopolski, Sopot (25 lat, 180 cm, Sopot)

- Pochodzę z Trójmiasta - to moje miejsce na Ziemi, bez szumu morza, piasku pod stopami i śpiewu mew czuje się nieswojo. Mimo przywiązania do miejsca, z którego pochodzę, uwielbiam podróżować i odwiedziłam już 22 kraje. W tym roku do mojej listy dołączy jeszcze kilka następnych. Uważam, że poznawanie świata jest cenniejsze niż jakiekolwiek dobra materialne. Moje codzienne życie jest podporządkowane dwóm pasjom - od 10 lat jestem profesjonalną modelką, a od dziecka zgłębiam swoje umiejętności w jeździe konnej jako zawodniczka skoków przez przeszkody i instruktor tego sportu.

10. Jagienka Preisner - 2. Wicemiss Podkarpacia (18 lat, 166 cm, Strzyżów)

- Na co dzień uczę się w IV Liceum Ogólnokształcącym im. Mikołaja Kopernika w Rzeszowie, w klasie o profilu biologiczno-chemiczno-matematycznym. W maju przyszłego roku będę zdawać egzamin maturalny. Moją pasją jest taniec towarzyszki, który trenuję od ósmego roku życia. Posiadam najwyższą krajową klasę taneczną ,,A" w tańcach latynoamerykańskich.

11. Natalia Roczniak - 1. Wicemiss Opolszczyzny (18 lat, 170 cm, Brzeg)

- Uczęszczam do Liceum Ogólnokształcącego w Brzegu o profilu biologiczno – chemicznym. Obecnie jestem w klasie maturalnej, a po zakończeniu szkoły planuję rozwinąć swoją pasję związaną z modelingiem. W przyszłości planuję zajmować się dietetyką, ponieważ interesuje się prowadzeniem zdrowego trybu życia. Uwielbiam rozwijać swoje pasje. Od dzieciństwa tańczyłam taniec towarzyski, później przez cztery lata uczęszczałam na koło teatralne, a obecnie od ponad roku uczę się gry na gitarze. Ostatnio odkryłam również zamiłowanie do gotowania zdrowych potraw. Uwielbiam prowadzić aktywny tryb życia, to daje mi energię do działania i odkrywania nowych możliwości w życiu.

d3rgj6r

12. Aleksandra Serafin - zielona karta UK (22 lata, 173 cm, Londyn)

- Pochodzę z Niepołomic, pięknego miasteczka pod Krakowem, ale obecnie mieszkam w Wielkiej Brytanii, gdzie ukończyłam uniwersytet na dwóch kierunkach: biznes i psychologia. We wrześniu rozpoczynam studia magisterskie w Londynie o specjalności zarządzanie lotnictwem. To właśnie dobra edukacja sprawiła, że jestem odważna i nie boję się wyzwań. Już po ukończeniu liceum, wyjechałam na rok do Stanów Zjednoczonych, gdzie uczyłam się w amerykańskim college'u i opiekowałam się dziećmi. Jestem wolontariuszką w organizacji, która pomaga emigrantom odnaleźć się w nowym środowisku. Inspirują mnie ambitne osoby, kocham modę, podróże i polskie góry.

13. Katarzyna Sikora - zielona karta Ziemi Pszczyńskiej (20 lat, 181 cm, Warszowice)

- Wybieram się w tym roku na studia medyczne, ponieważ od zawsze fascynowało mnie ludzkie ciało. Chcę pomagać innym i marzę o tym, aby mój przyszły zawód dawał radość innym. W czasie wolnym podróżuję. Moje hobby to zbieranie kubków z miejsc, które zwiedziłam. Moja kolekcja wciąż się powiększa. Lubię również grać w piłkę ręczną i bilard.

14. Michalina Sikorska - 2. Wicemiss Śląska (25 lata, 176 cm, Tychy)

- Studiuję architekturę wnętrz na stopniu magisterskim w Wyższej Szkole Technicznej w Katowicach. Na co dzień zajmuję się projektowaniem biur oraz sprzedażą designerskich mebli. Od dziecka moją pasją jest rysunek i marzę o tym, by rysować hiperrealistyczne portrety. Swoje umiejętności sprawdzam też w malarstwie. Ostatnio polubiłam również modeling. Uwielbiam podróżować i spotykać się z przyjaciółmi. Pozwala mi to oczyścić umysł i naładować akumulatory przed kolejnymi wyzwaniami. Choć zwykle w moim życiu sporo się dzieje, to uwielbiam ten mój mały chaos.

Materiały prasowe
Źródło: Materiały prasowe, fot: Dorota Tyszka

15. Zuzanna Słaboszewska - casting ogólnopolski, Grodzisk Wielkopolski (21 lat, 178 cm, Grodzisk Wielkopolski)

- Jestem studentką drugiego roku Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu na kierunku zarzadzanie inżynierią produkcji. Interesuję się fotografią, fotomodelingiem i podróżami. Lubię aktywnie spędzać czas, np. na siłowni, pływać i jeździć rowerem. W życiu najważniejsi są dla mnie moi bliscy.

d3rgj6r

16. Dominika Słaby - zielona karta Lubelszczyzny (21 lat, 177 cm, Lipówki k. Lublina)

- Uwielbiam podróżować, a przy tym poznawać kulturę i obyczaje innych narodów. Stąd między innymi moje studia - studentka trzeciego roku filologii słowiańskiej na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim. Na co dzień staram się realizować moją pasję, jaką jest modeling . Wierzę, że wkrótce połączę oba zainteresowania i spełnię marzenia o największych światowych wybiegach.

17. Kamila Świerc - Miss Opolszczyzny (18 lat, 178 cm, Opole)

- Jestem studentką Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku komunikacja wizerunkowa. Swoją przyszłość wiążę nie tylko z rolą specjalisty ds. public relations, ale także z pracą w mediach. Uwielbiam seriale kryminalne i interesuję się fotomodelingiem, socjologią oraz projektami społecznymi. Rok temu miałam okazję stworzyć również własny projekt społeczny, który zakończył się sukcesem. Obecnie pracuję nad kolejnym.

18. Wioletta Urbańska - 1. Wicemiss Ziemi Elbląskiej (22 lat, 177 cm, Rybno)

- Studiuję na trzecim roku zarządzania i dowodzenia na Akademii Sztuki Wojennej. Moją pasją od wielu lat jest podróżowanie i modeling. Uwielbiam pozować do zdjęć i chodzić na wybiegach. Brałam udział w wielu pokazach mody organizowanych w Europie oraz w Azji, m.in. podczas China Fashion Week. Lubię poznawać kulturę i kuchnię innych krajów. A najbardziej kocham zwierzęta i swoją rodzinę.

d3rgj6r

19. Oliwia Walczak - casting ogólnopolski, Kutno (20 lat, 178 cm, Kutno)

- Jestem studentką drugiego roku zarządzania na jednej z warszawskich uczelni . Interesuje mnie świat mody i pragnę rozwijać się w modelingu. Uwielbiam być przed obiektywem i na wybiegu. Sport i zdrowy tryb życia jest dla mnie bardzo ważny.

20. Alicja Zalewska - zielona karta UK (20 lat, 177 cm, Ipswich, Wielka Brytania)

- Obecnie mieszkam i studiuję w Wielkiej Brytanii. Jestem zodiakalnym lwem. Moją pasją jest modeling, z którym wiąże swoją przyszłość oraz sport, szczególnie siłownia, gdzie spędzam większość wolnego czasu. Jestem osobą pełną życia, promienną - na mojej twarzy zawsze widnieje uśmiech.

21. Paulina Zgoda - Miss Regionu Kujawsko – Pomorskiego (21 lat, 174 cm, Bydgoszcz)

- Studiuję psychologię w biznesie w Wyższej Szkole Bankowej. W przyszłości chciałabym być coachem. Moim celem jest pomoc innym poprzez motywacje. Oprócz tego moją drugą połowę serca zajmuje pływanie. Trenowałam pływanie przez 7 lat i do tej pory uwielbiam ten sport. Poza tym, ta dyscyplina sportowa jest moim lekiem na rozluźnienie mięśni po ciężkim dniu. Inne moje zainteresowania to modeling, psychologia, marketing.

Materiały prasowe
Źródło: Materiały prasowe, fot: Dorota Tyszka

22. Marta Ziębakowska - Miss Ziemi Łódzkiej (20 lat, 173 cm, Łódź)

- Studiuję na kierunku lekarskim na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi. Moją pasją są podróże, medycyna, języki obce oraz modeling. Uwielbiam aktywnie spędzać czas, regularnie chodzę na siłownię, pływam oraz uprawiam jogging. W życiu najważniejsi są dla mnie rodzina i przyjaciele - bez ich wsparcia nie zaszłabym tak daleko w konkursie. W przyszłości chciałabym ukończyć specjalizacje z dermatologii bądź chirurgii i otworzyć klinikę medycyny estetycznej.

d3rgj6r

23. Katarzyna Żydek - Miss Beskidów (24 lata, 170 cm, Rzyki k.Andrychowa)

- Jestem studentką piątego roku Uniwersytetu Jagiellońskiego na kierunku ochrona środowiska oraz na drugim roku Uniwersytetu Rolniczego na inżynierii środowiska. W wolnym czasie lubię chodzić po górach, a zimą jeździć na łyżwach, nartach czy snowboardzie. W życiu najważniejsza jest dla mnie rodzina, która zawsze mnie wspiera.

24. Karolina Źródłowska – 1. Wicemiss Ziemi Łódzkiej (20 lat, 168 cm, Ksawerów k. Łódzi)

- Jestem studentką Uniwersytetu Łódzkiego na wydziale filologicznym o kierunku nowe media i kultura cyfrowa. Na co dzień pracuje jako trener personalny, pomagam kobietom przy pracy nad ich wymarzoną sylwetką. W wolnym czasie gotowanie oraz sesje zdjęciowe sprawią mi najwięcej przyjemności.

Materiały prasowe
Źródło: Materiały prasowe, fot: Dorota Tyszka

Zobacz też: Kulisy sesji zdjęciowej finalistek Miss Polski 2017. To one powalczą o tytuł najpiękniejszej!

d3rgj6r
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3rgj6r