Trwa ładowanie...

Festiwal Piękna 2017: kandydaci do tytułu Mister Supranational 2017 pokazują nagie torsy! Który wygląda najlepiej?

Już za dwa dni startuje Festiwal Piękna 2017 w Telewizji Polsat. W sobotę - 2 grudnia, zniewalający kandydaci z 34 krajów staną do walki o tytuł najprzystojniejszego mężczyzny świata. Polskę będzie reprezentował Mister Polski 2016 Jan Dratwicki. W tym starciu liczy się również siła mięśni! Na zgrupowaniu kandydaci do tytułu Mister Supranational 2017 pokazali swoje wyrzeźbione ciała.

Festiwal Piękna 2017: kandydaci do tytułu Mister Supranational 2017 pokazują nagie torsy! Który wygląda najlepiej?Źródło: Materiały prasowe, fot: Leonardo Rodrigues
ds723lc
ds723lc

Przygotowania do gali finałowej Mister Supranational 2017 idą pełną parą. W pięknej, zimowej scenerii Popradu, najprzystojniejsi mężczyźni świata uczestniczą w licznych akcjach i prezentacjach, mających na celu jak najlepiej przygotować ich do gali finałowej Mister Supranational 2017. Kandydaci uczestniczą w sesjach zdjęciowych, realizują materiały filmowe i prezentują swoje wdzięki podczas konkursów wewnętrznych.

Jeden z nich odbył się w AquaCity Poprad, gdzie panowie prezentowali swoje wysportowane ciała w kąpielówkach marki Self Collection. Który najlepiej sprosta wszystkim wyzwaniom? Do jakiego kraju powędruje tytuł Mister Supranational 2017? Czy zdobędzie go Mister Polski 2016 Jan Dratwicki? Przekonamy się już 2 grudnia! Relacja na żywo rozpocznie o godzinie 20:05 w Telewizji Polsat.

Materiały prasowe
Źródło: Materiały prasowe, fot: Leonardo Rodrigues
Materiały prasowe
Źródło: Materiały prasowe, fot: Leonardo Rodrigues
Materiały prasowe
Źródło: Materiały prasowe, fot: Leonardo Rodrigues
ds723lc
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
ds723lc