Trwa ładowanie...
d4a2aip

Festiwal Piękna 2016: Miss Supranational 2016, Mister Supranational 2016 i Miss Polski 2016

W pierwszy weekend grudnia aż trzy spektakularne gale organizowane w Krynicy Zdrój sprawią, że malownicze uzdrowisko, położone w sercu Beskidu Sądeckiego, stanie się światową stolicą piękna. W ciągu tych wyjątkowych wieczorów poznamy dwie najpiękniejsze kobiety i najprzystojniejszego mężczyznę. Wybrani zostaną: Miss Polski, Miss Supranational i po raz pierwszy Mister Supranational.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Festiwal Piękna 2016: Miss Supranational 2016, Mister Supranational 2016 i Miss Polski 2016
(polsat)
d4a2aip

2 grudnia w Krynicy Zdrój już po raz 8. wybrana zostanie najpiękniejsza kobieta świata, która otrzyma tytuł i koronę Miss Supranational 2016. Miss Supranational to jeden z pięciu największych konkursów piękna na świecie obok Miss World, Miss Universe, Miss International i Miss Grand. Jest organizowany od 2009 roku, a już zaliczany jest do grona najpopularniejszych na świecie. W tym roku będziemy gościć blisko 80 kandydatek do tytułu Miss Supranational 2016. Polskę reprezentuje Miss Polski 2014 Ewa Mielnicka. Wielkie telewizyjne show będzie transmitowała Telewizja Polsat i zagraniczne stacje telewizyjne do około 100krajów na świecie. W koncercie, towarzyszącym wyborom najpiękniejszej kobiety świata 2016, wystąpią: Michał Szpak, Andrzej Cierniewski, zespół Pectus oraz finaliści 7.edycji "Must Be the Music. Tylko Muzyka" - duet Dharni i K-Leah. Uroczystą galę Miss Supranational 2016 poprowadzi znakomity międzynarodowy duet: Miss Nowego Jorku 2010 Davina Reeves i Ivan Podrez. Komu koronę przekaże panująca Miss Supranational 2015 Stephania Stegman z Paragwaju? Czy będzie to piękna reprezentantka Polski - Ewa Mielnicka? Przekonamy się 2 grudnia o godz. 20.00

3 grudnia w Krynicy Zdrój po raz pierwszy zostanie wybrany najprzystojniejszy mężczyzna świata, który otrzyma tytuł Mister Supranational. Blisko 40 kandydatów z każdego zakątku globu zawalczy o tytuł najprzystojniejszego mężczyzny świata - Mister Supranational 2016. Polskę reprezentować będzie Mister Polski 2015 Rafał Jonkisz. W koncercie uświetniającym galę wystąpią: zespół Blue Cafe, argentyński artysta Patricio Arellano oraz wokalistka Monika Lewczuk, jedyna Polka, która zdobyła koronę Miss Supranational w 2011 roku. Najlepsza dziesiątka przystojnych mężczyzn zaprezentuje, specjalnie przygotowany na ten wieczór, występ z tancerkami z zespołu Tomasza Barańskiego. Uroczystą galę Mister Supranational 2016 poprowadzą Davina Reeves i Kamil Baleja. Z jakiego kraju będzie pochodził pierwszy zwycięzca tytułu Mister Supranational? Czy będzie to Rafał Jonkisz? O tym przekonamy się 3 grudnia! Relacja na żywo rozpocznie się o godz. 20.00.

4 grudnia w Krynicy Zdrój już po raz 27. zostanie wybrana najpiękniejsza Polka, która otrzyma tytuł i koronę Miss Polski 2016! Dwadzieścia cztery finalistki Miss Polski 2016, wybrane w eliminacjach regionalnych konkursów Miss Polski, zawalczą o tytuł najpiękniejszej i koronę Miss Polski 2016. Nową królową ukoronuje ustępująca miss - Magdalena Bieńkowska - Miss Polski 2015 i TOP 15 Miss International 2016. W koncercie, towarzyszącym wyborom najpiękniejszej Polki 2016, wystąpią: Grzegorz Hyży, Natalia Szroeder i Krzysztof Zalewski - znany z powracającego na antenę Polsatu programu "Idol". Taneczny popis na scenie zaprezentują czołowi polscy tancerze, a wśród nich: Tomasz Barański i Rafał Maserak. Uroczystą galę Miss Polski 2016 poprowadzi znakomity duet: Agnieszka Hyży i Krzysztof Ibisz. Jak finalistki zaprezentują się scenie i która z nich otrzyma koronę Miss Polski 2016? Przekonamy się 4 grudnia! Relacja na żywo rozpocznie się o godz. 20.00.

d4a2aip

Za scenariusz i reżyserię wszystkich trzech dni “Festiwalu Piękna 2016” odpowiada Szymon Łosiewicz - od lat związany z wyborami miss. Wielkie telewizyjne show organizowane jest przez Nową Scenę, Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego i Miasto Krynica Zdrój. Wszystkie koncerty trasmituje Telewizja Polsat.

*Zobacz także: #dziejesienazywo Miss Polonia 2016: "Moim marzeniem jest zostanie prezenterką telewizyjną" *

   polsat
(polsat)
d4a2aip

Podziel się opinią

Share
d4a2aip
d4a2aip