Trwa ładowanie...
02-03-2015 13:10

Felicjańska ćwiczy pod okiem fachowca: przygotowuje ciało do "Celebrity Splash"

d1rwbke
d1rwbke

- Pracuję nad tym, nad czym kobieta 42-letnia powinna pracować - szczególnie nad brzuchem, który będzie mi potrzebny do moich nowych wyzwań. Bardzo pracuję nad cellulitem, bo jeżeli okaże się, że będę musiała publicznie stanąć przed ludźmi, to mimo że akceptuję swój cellulit, to wcale nie jest tak, że go kocham. Jeżeli mogę coś z nim zrobić, to robię - mówi Ilona Felicjańska w rozmowie z agencją informacyjną Newseria Lifestyle.

Wszystkim, którzy chcą zwiększyć swoją aktywność fizyczną i ujędrnić ciało, modelka poleca indywidualne treningi. Jej zdaniem zajęcia grupowe nie przynoszą aż tak spektakularnych rezultatów.

- Każda kobieta powinna dobrać trening pod siebie, czyli odpowiedni do wieku i masy ciała. Nawet jeżeli jestem kompletnie wymęczona fizycznie, to i tak nie żałuję, bo naprawdę widzę rezultaty. Widzę, jak moje ciało nabiera jakości, a to jest mobilizujące. To powoduje, że jak nawet mi się bardzo nie chce pójść na kolejny trening, to biorę butelkę wody do torby i idę - mówi Felicjańska.

d1rwbke

Modelka tłumaczy, że długo nie mogła znaleźć w sobie motywacji do aktywności fizycznej, bo jej głowę zaprzątało zbyt wiele problemów. W końcu jednak udało jej się nabrać dystansu do różnych spraw i zaczęła pracą nad swoją sylwetką.

- Ten rok zaczął się dobrze, może właśnie dlatego, że gdzieś tam wewnętrznie się uspokoiłam, odpuściłam. Już nie chce mi się dyskutować, nie chce mi się tłumaczyć różnych rzeczy, po prostu wiem, jaka jest prawda. Musiałam popracować nad swoją psychiką, a teraz pracuje nad ciałem - dodaje.

Treningi sprawiają modelce wiele przyjemności, a zdjęciami z sali ćwiczeń chętnie dzieli się z fanami na Facebooku.

d1rwbke
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1rwbke