Rozrywka"Fat Killers. Zabójcy tłuszczu": Natalia była prześladowana z powodu otyłości!

"Fat Killers. Zabójcy tłuszczu": Natalia była prześladowana z powodu otyłości!

"Fat Killers. Zabójcy tłuszczu": Natalia była prześladowana z powodu otyłości!
Źródło zdjęć: © A. Kozłowska

26.09.2013 13:10, aktual.: 25.11.2013 13:57

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Okrucieństwo rówieśników doprowadzało ją na skraj załamania. Prześladowanie z powodu otyłości mogło się dla niej skończyć dramatycznie.

- Miałam w klasie takiego chłopaka. Tak się na mnie uwziął, że nie umiałam sobie z tym poradzić. Pluł na mnie. Raz na chemii pamiętam, że włosy mi przypalił - wspomina.

Gdyby na lekcjach wychowawczych uczono, że piękno jest wewnątrz człowieka, Natalia zostałaby miss szkoły. Gdyby rodzice tłumaczyli dzieciom, że prawdziwe uczucia płyną z serca, Natalia miałaby mnóstwo przyjaciół. Ale zamiast tego dziewczyna od lat była obiektem kpin, drwiny i nienawiści.

Natalia ma 16 lat i mieszka w małej miejscowości Kaniwola, niedaleko Lublina. Ze strony rodziny zawsze mogła liczyć na wsparcie, miłość i szacunek, ale okrucieństwo rówieśników doprowadzało ją na skraj załamania. Rówieśnicy byli bezlitośni. Prześladowanie z powodu otyłości Natalii powodowało, że dziewczyna zamykała się w sobie i traciła wiarę. A to tylko potęgowało problem. Większość nastolatek mogłaby załamać się psychiczne z powodu znacznie łagodniejszej krytyki, ale Natalia przetrwała bolesne ataki, znalazła w sobie siłę i zgłosiła się do programu "Fat Killers. Zabójcy tłuszczu". Teraz przy pomocy specjalistów, na oczach kamer dzielnie walczy ze swoją otyłością. I już wygrywa!

Więcej o problemie 16-letniej Natalii już dziś w programie "Interwencja" - godz. 16.15, tylko w Telewizji Polsat!

Obraz
© (fot. A. Kozłowska)
Obraz
© (fot. A. Kozłowska)
Źródło artykułu:WP Kobieta
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (0)
Zobacz także