PublicystykaFani Telekamer oburzeni brakiem transmisji wideo na Facebooku. Jest odpowiedź!

Fani Telekamer oburzeni brakiem transmisji wideo na Facebooku. Jest odpowiedź!

Fani Telekamer oburzeni brakiem transmisji wideo na Facebooku. Jest odpowiedź!
Źródło zdjęć: © Facebook.com
Patrycja Ceglińska-Włodarczyk

12.02.2018 21:05, aktual.: 13.02.2018 13:17

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

To widzowie decydują o tym, kto otrzyma te prestiżowe statuetki przyznawane co roku. Jeszcze kilka lat temu Telewizja Polska transmitowała całą galę. Niestety, teraz dużo się zmieniło. Fanom pozostały zdjęcia na Facebooku.

Od 1998 r. Telekamery były transmitowane w telewizji. Z wyjątkiem trzyletniej przerwy w latach 2012-2014, później natomiast wznowiono tę tradycję. Niestety, w 2017 r. widzowie znowu nie mieli okazji obejrzeć na szklanym ekranie jednej z najważniejszych imprez w roku. Zadbano jednak o to, aby ci, którzy korzystają z Facebooka mogli obejrzeć transmisję live. W tym roku również komunikowano, że wszyscy fani Telekamer będą mogli ją obejrzeć na fanpage'u Tele Tygodnia.

Podobnie jak większość widzów wyczekiwaliśmy zapowiadanej relacji na Facebooku. Nie dość, że było kilkunastominutowe opóźnienie, to w dodatku okazało się, że żadnej relacji wideo nie będzie. Administratorzy fanpage'a zamieszczają jedynie zdjęcia bardzo średniej jakości z informacyjnymi podpisami. Warto zaznaczyć, że Telekamary obfitują w występy muzyczne, które z pewnością nie jeden widz chciałby usłyszeć. Niestety nie jest to możliwe. Nie należy również zapominać, że zwycięzcy wyłaniani są dzięki widzom, którzy wysyłają smsy i wypełniają specjalne ankiety dołączane do magazynu. Tym bardziej taka impreza powinna być dostępna dla wszystkich, którzy mają ochotę ją obejrzeć i dowiedzieć się o wynikach.

Oczywiście fani nie kryją swojego oburzenia i dają znać w komentarzach, że tego typu relacja kompletnie im się nie podoba. Spora część z nich pisze, że liczyła na więcej.

- Ludzie... W przyszłym roku nie głosujemy, nie wysyłamy smsa, to zaraz polecą po telefon i zrobią transmisję. Jak nie będzie wpływów z smsow to będą lepsi - napisał jeden z internautów.
- To jest żenada. Po co takie konkursy jak nie można oglądać wręczania nagród? Bezsensu. Z roku na rok coraz gorzej - dopowiada inna fanka Telekamer.
- Wręczanie nagród telewizyjnych nie jest transmitowane w telewizji. Idiotyczne!
- Ludzie głosowali a nawet nie mają możliwości obejrzenia...
- Wstyd Tele Tydzień. Myślę, że za dzisiejszy wieczór i takie potraktowanie widzów powinniście otrzymać nie tylko Złotą, ale może i brylantową statuetkę w kategorii: ŻENADA roku.
Administratorzy fanpage'a Telekamer postanowili zabrać głos po lawinie negatywnych komentarzy. Co napisali?

- Drodzy czytelnicy. Nam również nie jest łatwo z powodu braku transmisji z gali. Prosimy jednak o zachowanie kultury osobistej w komentarzach pod wydarzeniem.
Czy takie tłumaczenie wystarczy widzom?

ZOBACZ TAKŻE: Grażyna Torbicka wspomina Telekamery. Żałuje, że tym razem nie było transmisji na żywo?

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (40)
Zobacz także