Trwa ładowanie...

Fani Madzi mają dość Oleha. "Nie ma pomysłu na własne życie"

Związek uczestników "Big Brothera" budzi wiele emocji. Fani Magdy twierdzą, że Oleh pragnie się wylansować na jej popularności.

Fani Madzi mają dość Oleha. "Nie ma pomysłu na własne życie"Źródło: Instagram.com
dt4atf9
dt4atf9

Program "Big Brother" wygrała jedna z najsympatyczniejszych uczestniczek - Magda Wójcik. Miłośniczka mody o artystycznej duszy koleguje się z wieloma gwiazdami rodzimego show-biznesu. W programie zakochała się w Olehu, który nie budził już tak pozytywnych emocji wśród widzów show. W trakcie trwania programu krytykował "dziwnych i kolorowych" znajomych Magdy. Jednak po opuszczeniu domu Wielkiego Brata szybko zmienił zdanie. Aspirujący celebryta nieustannie pojawia się na imprezach wraz ze swoją nową dziewczyną i jej sławnymi przyjaciółmi. Widać, że bardzo odpowiada mu takie towarzystwo. Fani Magdy są jednak pamiętliwi i twierdzą, że obecne zachowanie Oleha wynika z wyrachowania.

Pod ostatnim zdjęciem Magdy w komentarzach rozpętała się prawdziwa burza. Rzesza jej fanów twierdzi, że nowy chłopak chce się na niej wylansować.

"Oleh nie ma żadnych swoich przyjaciół obok. Nie odwiedził rodziny. Ciągle przebywa tam, gdzie warto przebywać.. nagle przyjaciele Madzi to jego przyjaciele.. serio?! (...) Nie jestem na tyle głupia, by kupić takie zachowanie pod publikę"

"Oleh wydaje mi się psychicznym gościem. Przeraża mnie jego wielolicowość"

"Oleh skończ już.... To nie twój cyrk i nie twoje małpy. Popularność chcesz zdobyć na wizerunku Magdy i jej przyjaciół. Żenada poziom master..."

"Oleh to robi, bo nie ma pomysłu na własne życie, a przy Madzi może się wybić"

Podzielacie opinię fanów Magdy?

dt4atf9
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dt4atf9