Trwa ładowanie...
d19v795

Fani "M jak miłość" nie dają spokoju Oldze Frycz. Oburzona aktorka grzmi w sieci: "Części z Was, drodzy Państwo wszystko się popitoliło"

Kilka miesięcy temu aktorka podjęła decyzję o tym, że odchodzi z popularnego serialu. Teraz dodała bardzo wymowny wpis na swoim profilu na Facebooku. Wszystko przez fanów!
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

Olga Frycz
Olga Frycz (MTL Maxfilm)
d19v795

Informując o odejściu z "M jak miłość", Olga Frycz podkreśliła, że nie była to dla niej trudna decyzja. Aktorka chciałaby podjąć się nowych wyzwań zawodowych. Chociaż gwiazda już nie pojawia się na planie produkcji, to w telewizji widzowie wciąż mogą oglądać odcinki z jej udziałem. W jednym z ostatnich, Ala Zduńska, w której postać wciela się właśnie Frycz, wyznała Pawłowi, że jest w ciąży, ale nie jest to jego dziecko.

Odcinek miał rekordową oglądalność, ponad 6 milionów widzów zasiadło przed telewizorami, by śledzić perypetie bohaterów. Fani "M jak miłość" bardzo wczuli się w wątek, w którym pojawia się Olga Frycz. Część widzów mocno przejęła się tym, że Ala Zduńska zdradziła Pawła i doprowadziła go do wielkiej rozpaczy. Niektórzy napisali nawet w tej sprawie do aktorki w mediach społecznościowych. W końcu aktorka zabrała głos i podkreśliła, że ma dość utożsamiania jej z postacią z serialu.

"Mam na imię Olga a nie Ala, na nazwisko mam Frycz a nie Zduńska, nie mam córki Basi i nie mam też męża o imieniu Paweł 🙄 Części z Was, drodzy Państwo wszystko się popitoliło 😊 Serial to serial a życie to życie... i co zrobisz jak nic nie zrobisz. 😏 Nie wysyłajcie mi proszę wiadomości z gratulacjami o ciąży bo w ciąży nie jestem i mam na imię Olga a nie Ala a na nazwisko mam Frycz a nie Zduńska" [pisownia oryginalna].

d19v795

Na koniec Olga dodała jeszcze, że Ala Zduńska to postać fikcyjna, a jej decyzje nie mają związku z rzeczywistością.

"Ala to postać fikcyjna, stworzona przez scenarzystów. A ja moją przygodę z tym serialem już zakończyłam".

Podobał wam się wątek z Olgą Frycz w "M jak miłość"?

ZOBACZ TAKŻE: Łepkowska śmiała się z umiejętności aktorskich Kożuchowskiej. Ta odpowiada…

icon info

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

d19v795

Podziel się opinią

Share
d19v795
d19v795