Fala hejtu na Mateusza z Fit Lovers. Uczestnik "Ameryka Express" "pokazał prawdziwą twarz"

Fala hejtu na Mateusza z Fit Lovers. Uczestnik "Ameryka Express" "pokazał prawdziwą twarz"
Źródło zdjęć: © Instagram.com | Instagram

04.10.2018 13:34, aktual.: 05.10.2018 11:06

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

W ostatnim odcinku "Ameryka Express" z emocjami nie poradził sobie Mateusz, który zachował się agresywnie w stosunku do Pameli, swojej życiowej partnerki. Widzowie są zszokowani i nie zostawiają suchej nitki na blogerze.

Cała sytuacja miała miejsce w autobusie podczas wykonywania kolejnego zadania w programie. Pamela ubrała krótką stylizację i swoją urodą zwracała uwagę tamtejszych mieszkańców.

Nie wszyscy widzowie zrozumieli, o co tak naprawdę poszło i dlaczego się pokłócili. "Właśnie tak szybko to się stało, że do końca nie załapałam. Zrzucił ją tak agresywnie z kolan, bo miała spódniczkę?" - pyta jedna z internautek.

Mateusz zaznaczył, że kiedyś był bardzo zazdrosny o swoją ukochaną. Ale zapewnił, że dziś już nie. Czyżby? W pewnym momencie podróży zrzucił swoją partnerkę z kolan, mówiąc: - Nie świeć d*pą...

Internauci nie szczędzą ostrych słów. Według większości zachował się źle. "No niestety Mateusz Fit Lovers pokazał dzisiaj swoją prawdziwą twarz. Żal tej Pameli, bo to świetna babka", "Chorobliwa zazdrość jest najgorsza i niebezpieczna. Toksyczny człowiek... Lepiej się trzymać z daleka od takich", "Też byłem w szoku", "Dziewczyno uciekaj od niego jak najszybciej! Dziś się powstrzymał, bo kamery, bo wszyscy patrzą... A co będzie jutro... Za każdym razem, gdy mu się coś nie spodoba, gdy będzie miał ciężki dzień, gdy ktoś dłużej będzie na ciebie patrzył, gdy nie będzie chciał się powstrzymać...", "Oj chyba wychodzi prawdziwa twarz" - czytamy w komentarzach na profilu programu.

Według internautów zachowanie Mateusza po prostu nie powinno mieć miejsca. Jakakolwiek agresja jest absolutnie niedopuszczalna.

Źródło artykułu:WP Teleshow
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (233)
Zobacz także