Trwa ładowanie...

"Fakty"TVN nieetycznie o Jarosławie Kaczyńskim, skarga do REM

"Fakty"TVN nieetycznie o Jarosławie Kaczyńskim, skarga do REMŹródło: TVN
d39duh3

Rzecznik PiS-u Adam Hofman zapowiedział złożenie skargi do Rady Etyki Mediów na materiał we wczorajszych ”Faktach” TVN o Jarosławie Kaczyńskim. Materiał przygotował Jakub Sobieniowski.

Materiał Jakuba Sobieniowskiego we wczorajszych ”Faktach” TVN dotyczył zapowiedzi prezesa PiS-u Jarosława Kaczyńskiego, że w czasie Euro jego partia nie będzie organizować protestów, oprócz marszu w miesięczną rocznicę katastrofy smoleńskiej.

Dziennikarz przypomniał wcześniejszą, niezrealizowaną, obietnicę Kaczyńskiego o „końcu wojny polsko-polskiej” oraz zauważył, że wbrew słowom lidera PiS-u poprzedni marsz w rocznicę katastrofy smoleńskiej miał charakter polityczny. W reportażu widać, jak na konferencji prasowej Kaczyński nie chce odpowiedzieć na pytanie Sobieniowskiego, czy przedstawiciele PiS-u wezmą udział podczas Euro w ewentualnych protestach w obronie Telewizji Trwam.

d39duh3

Na materiał szybko zareagował rzecznik PiS-u Adam Hofman. Na swoim koncie na Twitterze zapowiedział: „Jutro wniosek do REM na Pana Sobieniowskiego”, dodając jednak: „ze świadomością że to nic nie da...”.

Reportaż Sobieniowskiego wywołał też zresztą kilka ostrzejszych komentarzy na Twitterze. „3 stopnie skur…ienia: cichodajka, prostytutka, Sobieniowski” - ocenił Maciej Maciejowski, radny PiS-u z Warszawy. „Przepraszam, ale nie oglądałem. Jaki rozkaz wykonał red. Sobieniowski?” - pytał Łukasz Warzecha, publicysta „Faktu” i „Uważam Rze”.

(fot. TVN)
Źródło: (fot. TVN)
(fot. TVN)
Źródło: (fot. TVN)

[

]( http://www.wirtualnemedia.pl )

d39duh3

Zobacz także:

[

Jurorka znowu pokazala za dużo! Czy to jest jeszcze sexy?! ]( http://teleshow.pl/gid,13387625,img,13387656,kat,,sid,144,title,Najwiekszy-wygrany-Bitwy-na-glosy-biust-Wegorzewskiej,galeria.html )
[

Tancerki „Tańca z gwiazdami” mówią całą prawdę o programie ]( http://teleshow.pl/gid,13400409,img,13400439,kat,,title,Tancerki-Tanca-z-gwiazdami-mowia-cala-prawde,galeria.html )
[

Takiej jej nie znacie!Czy Kożuchowska wolałaby ukryć te zdjęcia? ]( http://teleshow.wp.pl/malgorzata-kozuchowska-takiej-jej-nie-znacie-6026604057236609g )
[

Bohaterowie „I kto to mówi” 20 lat później ]( http://film.wp.pl/zobacz-jak-sie-zmienili-bohaterowie-komedii-i-kto-to-mowi-6025275548005505g ) * Jesteśmy też na Facebooku! Dołącz do nas!* Teleshow.pl na Facebooku

d39duh3
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d39duh3