Trwa ładowanie...

"Fakty po faktach": Dziennikarze TVN24 przesłuchują, a nie rozmawiają?

"Fakty po faktach": Dziennikarze TVN24 przesłuchują, a nie rozmawiają?Źródło: Wikipedia
d2gtvrs
d2gtvrs

Do krytyki Katarzyny Kolendy-Zaleskiej, która w ostry i nieprofesjonalny sposób potraktowała Krzysztofa Rutkowskiego w programie "Fakty po faktach", przyłączył się Stanisław Michalkiewicz. Według publicysty takie zachowanie koleżanki po fachu nie powinno być zaskoczeniem, gdyż dziennikarze TVN 24 od zawsze przesłuchują "niewygodnych" dla siebie gości.

Stanisław Michalkiewicz, publicysta, któremu bliższy jest prawicowy punkt widzenia stwierdził, że atakowanie zaproszonych do studia gości, którzy prezentują odmienny światopogląd niż ten, który prezentuje lina programowa stacji to rutyna.

Jak twierdzi Michalkiewicz, nie tylko skrytykowana po rozmowie z detektywem przez Radę Etyki Mediów Kolenda-Zaleska prezentuje taki styl rozmowy. W tym samym szeregu publicysta postawił inną gwiazdę TVN, Monikę Olejnik, której głównym zadaniem jest miażdżenie na wizji swoich gości.

Jak zdradził Michalkiewicz, na zaproszenie do programu kanału TVN 24 odpowiedział kiedyś dosadnie: "Chętnie przyjdę, ale pod warunkiem, że otrzymam wezwanie na piśmie z numerem sprawy i z zaznaczeniem w jakim charakterze mam być przesłuchany".

(fot. Wikipedia)
Źródło: (fot. Wikipedia)
(fot. AKPA)
Źródło: (fot. AKPA)

* Jesteśmy też na Facebooku! Dołącz do nas!* Teleshow.pl na Facebooku

d2gtvrs

Zobacz także:

[

Jurorka znowu pokazała za dużo! Czy to jest jeszcze sexy?! ]( http://teleshow.pl/gid,13387625,img,13387656,kat,,sid,144,title,Najwiekszy-wygrany-Bitwy-na-glosy-biust-Wegorzewskiej,galeria.html )
[

Tancerki „Tańca z gwiazdami” mówią całą prawdę o programie ]( http://teleshow.pl/gid,13400409,img,13400439,kat,,title,Tancerki-Tanca-z-gwiazdami-mowia-cala-prawde,galeria.html )
[

Takiej jej nie znacie! Czy Kożuchowska wolałaby ukryć te zdjęcia? ]( http://teleshow.wp.pl/malgorzata-kozuchowska-takiej-jej-nie-znacie-6026604057236609g )
[

Bohaterowie „I kto to mówi” 20 lat później ]( http://film.wp.pl/zobacz-jak-sie-zmienili-bohaterowie-komedii-i-kto-to-mowi-6025275548005505g )

d2gtvrs
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2gtvrs