Trwa ładowanie...
dn8x4nj

"Fakty po faktach": Dziennikarze TVN24 przesłuchują, a nie rozmawiają?

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
"Fakty po faktach": Dziennikarze TVN24 przesłuchują, a nie rozmawiają?
(Wikipedia)
dn8x4nj

Do krytyki Katarzyny Kolendy-Zaleskiej, która w ostry i nieprofesjonalny sposób potraktowała Krzysztofa Rutkowskiego w programie "Fakty po faktach", przyłączył się Stanisław Michalkiewicz. Według publicysty takie zachowanie koleżanki po fachu nie powinno być zaskoczeniem, gdyż dziennikarze TVN 24 od zawsze przesłuchują "niewygodnych" dla siebie gości.

Stanisław Michalkiewicz, publicysta, któremu bliższy jest prawicowy punkt widzenia stwierdził, że atakowanie zaproszonych do studia gości, którzy prezentują odmienny światopogląd niż ten, który prezentuje lina programowa stacji to rutyna.

Jak twierdzi Michalkiewicz, nie tylko skrytykowana po rozmowie z detektywem przez Radę Etyki Mediów Kolenda-Zaleska prezentuje taki styl rozmowy. W tym samym szeregu publicysta postawił inną gwiazdę TVN, Monikę Olejnik, której głównym zadaniem jest miażdżenie na wizji swoich gości.

dn8x4nj

Jak zdradził Michalkiewicz, na zaproszenie do programu kanału TVN 24 odpowiedział kiedyś dosadnie: "Chętnie przyjdę, ale pod warunkiem, że otrzymam wezwanie na piśmie z numerem sprawy i z zaznaczeniem w jakim charakterze mam być przesłuchany".

 (fot. Wikipedia)
((fot. Wikipedia))
 (fot. AKPA)
((fot. AKPA))

* Jesteśmy też na Facebooku! Dołącz do nas!* Teleshow.pl na Facebooku

dn8x4nj

* W tym temacie: Katarzyna Kolenda-Zaleska: Rada Etyki Mediów skrytykowała dziennikarkę!*

Zobacz także:

[

Jurorka znowu pokazała za dużo! Czy to jest jeszcze sexy?! ]( http://teleshow.pl/gid,13387625,img,13387656,kat,,sid,144,title,Najwiekszy-wygrany-Bitwy-na-glosy-biust-Wegorzewskiej,galeria.html )
[

Tancerki „Tańca z gwiazdami” mówią całą prawdę o programie ]( http://teleshow.pl/gid,13400409,img,13400439,kat,,title,Tancerki-Tanca-z-gwiazdami-mowia-cala-prawde,galeria.html )
[

Takiej jej nie znacie! Czy Kożuchowska wolałaby ukryć te zdjęcia? ]( http://teleshow.wp.pl/malgorzata-kozuchowska-takiej-jej-nie-znacie-6026604057236609g )
[

Bohaterowie „I kto to mówi” 20 lat później ]( http://film.wp.pl/zobacz-jak-sie-zmienili-bohaterowie-komedii-i-kto-to-mowi-6025275548005505g )

dn8x4nj

Podziel się opinią

Share
dn8x4nj
dn8x4nj