PublicystykaFacet Górniak pierwszy raz o swoim związku

Facet Górniak pierwszy raz o swoim związku

Facet Górniak pierwszy raz o swoim związku
Źródło zdjęć: © AKPA

22.11.2010 11:55, aktual.: 25.11.2013 11:49

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

[

]( http://www.fakt.pl )

Po raz pierwszy oficjalnie Edyta Górniak i jej partner, Piotr Schramm opowiedzieli o swoim związku.

W niedzielę w porannym programie "Dzień Dobry TVN" pojawiła się Edyta Górniak i Monika Pyrek. Gwiazdy opowiadały jak ich partnerzy znoszą ich udział w "Tańcu z gwiazdami". W studiu po raz pierwszy oficjalnie pojawił się mężczyzna Edyty - Piotr Schramm.

- Ja wspieram Piotra, aby ze mną wytrzymał - śmiała się Edyta. A na pytanie czy jej partner jest zazdrosny o Jana, z którym tańczy odparła, że trzeba się o to spytać samego Piotra.

Parter Edyty wyznał, że nie jest zazdrosny o tancerza. - Jeżeli ludzie tworzą mocne relację, to albo one są albo ich nie ma. - powiedział w Dzień Dobry TVN Piotr Schramm. - Myślę, że Edyta jest taką osobą, aby cokolwiek robić, występować artystycznie, żeby śpiewać, żeby tańczyć potrzebuje takiego skupienia i emocji. Wytworzenie tych emocji wymaga odpowiedniej atmosfery. Dlatego też staram się nie uczestniczyć za bardzo w próbach czy też w samych występach w "Tańcu z gwiazdami", aby dać Edycie komfort wytworzenia tych emocji (...). Zresztą ogromy szacunek i podziękowania dla Janka Klimenta za profesjonalizm i fachowość. - dodał prawnik.

Sam ukochany Górniak wypowiadał się na temat artystki w samych superlatywach. - Rzeczywiście Edyta jest taka, jaka się pokazuje w "Tańcu z gwiazdami". Jest bardzo silna. - powiedział Schramm.

Polecamy w wydaniu internetowym fakt.pl:

Zobacz także:

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (0)
Zobacz także