Trwa ładowanie...
d3alxbh

"Fabuluuz" - Olivier Janiak prowadzącym nowego programu TVN Fabuła

Olivier Janiak poprowadzi nowy program stacji TVN Fabuła – „Fabuluuz”. Format ma być świeżą propozycją na rynku telewizyjnym, w której poruszane będą tematy z pogranicza kultury wysokiej i popularnej.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
"Fabuluuz" - Olivier Janiak prowadzącym nowego programu TVN Fabuła
(AKPA)
d3alxbh

Jak donosi serwis Wirtualnemedia.pl, program "Fabuluuz" jest autorskim pomysłem Oliviera Janiaka. Dziennikarz ma w swoim nowym programie przedstawiać tematy związane z różnorodnymi formami sztuki nowoczesnej - m.in. malarstwem, fotografią, rzeźbą oraz kinematografią. Stałym punktem "Fabuluuz" będą rozmowy ze znanymi gośćmi. Wśród nich znajdą się chociażby Kora Jackowska, Mateusz Banasiak, Tomasz Schimscheiner, Mary Komasa oraz Adam Małysz.

W rozmowie z Wirtualnymimediami.pl Olivier Janiak zdradza, że największymi atutami "Fabuluuz" mają być narracja oraz atrakcyjne tematy. Z założenia w programie pokazywane będą treści związane zarówno z kulturą wysoką, jak i tzw. kulturą popularną.

Kiedy wystartuje nowy program Oliviera Janiaka? Pierwszy odcinek "Fabuluuz" zostanie wyemitowany już 22 sierpnia o godzinie 20:00 na antenie TVN Fabuła. Kolejne odsłony produkcji pokazywane będą w każdy kolejny poniedziałek.

d3alxbh

* Zobacz także: Oliwier Janiak wspomina początki*

 (fot. AKPA)
((fot. AKPA))
 (fot. AKPA)
((fot. AKPA))
d3alxbh

Podziel się opinią

Share
d3alxbh
d3alxbh