Fabienne Wiśniewska o relacji z ojcem. "Rozmowa czasem jest ciężka"

Michał Wiśniewski i Fabienne Wiśniewska
Michał Wiśniewski i Fabienne Wiśniewska
Źródło zdjęć: © AKPA
oprac. KBS

24.06.2023 21:32

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Córka lidera Ich Troje zdradziła, co jest dla niej najtrudniejsze w relacji z ojcem. Okazuje się, że muzyk nie lubi odpuszczać. - Dla niego liczy się tylko jego racja - powiedziała.

Fabienne jest drugim z sześciorga dzieci Michała Wiśniewskiego. Jej matką jest Mandaryna, która przez 6 lat była w związku z liderem Ich Troje. Czerwonowłosy muzyk był wtedy na szczycie popularności. W latach 2003-2004 w telewizji emitowano nawet reality-show z ich udziałem. Mandaryna była wtedy w ciąży z Fabienne.

W 2006 r. Wiśniewski i Mandaryna rozwiedli się. Ich stosunki przez lata bywały bardziej lub mniej napięte. Dzieci zamieszkały z matką, a muzyk zakładał kolejne rodziny. Dziś ma sześcioro dzieci z trzema różnymi kobietami, a żenił się już pięć razy.

W wywiadach Wiśniewski podkreśla, że zawsze marzył o dużej rodzinie. Często publikuje zdjęcia z dziećmi na Instagramie a nawet występuje z nimi na scenie czy w telewizji.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Teraz Fabienne wypowiedziała się na temat relacji z ojcem. W rozmowie z portalem NaTemat wyznała, co jest dla niej najtrudniejsze.

- Czasami się kłócimy, a później nikt nie chce pierwszy wyciągnąć ręki, bo nie widzi swojej winy i uważa, że ma rację. To są takie momenty, ale nauczyliśmy się, że słowo "przepraszam" jest ważne, jeśli oczywiście naprawdę jest potrzebne, bo zazwyczaj po prostu odpuszczamy i zachowujemy się normalnie. Mamy różne zdania, więc i rozmowa czasem jest ciężka. Tacie trudno jest przedstawić swoją rację, bo dla niego liczy się tylko jego racja, ale finalnie dochodzimy do jakiegoś konsensusu - powiedziała.

Fabienne podobnie jak rodzice, wybrała artystyczną ścieżkę kariery. Ale nie ma zamiaru zajmować się muzyką. Studiuje malarstwo na Akademii Sztuk Pięknych.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (7)
Zobacz także