Trwa ładowanie...
08-02-2016 11:20

Exodus Festival w Ergo Arenie

Exodus Festival w Ergo ArenieŹródło: AKPA
d2q0a2f
d2q0a2f

Udało się. Rok temu organizatorzy Exodus Festival okiełznali ERGO ARENĘ, na której do tamtego czasu nie odbyło się tego typu kilkudniowe wydarzenie proponujące różne formy aktywności. Przyszedł czas, żeby zrobić to po raz drugi. Już 18-21 lutego będzie miało miejsce kolejne wyjście poza ramy.

I tym razem na uczestników będzie czekało wielu inspirujących mówców, m.in. Sam Childers (znany dzięki filmowi „Kaznodzieja z karabinem”), a także takie zespoły, jak Luxtorpeda, Marika, FOURS collective, Bemine, LIFE Worship i Hans Kraenzlin. Koncerty to tylko wieczorne propozycje. Exodus Festival jest częścią Exodus Conrefence, więc w ciągu dnia trwać będą wykłady, warsztaty i spotkania podejmujące aktualne tematy takie, jak rozwój osobisty, wpływanie na otoczenie, biznes czy seksualność.

Chcemy inspirować ludzi do wyjścia poza ramy swojego myślenia i przyzwyczajeń, do rozwoju i poszukiwania nowych możliwości. – mówi Daniel Różański, dyrektor Exodus Conf - Zachęcamy do zmiany mentalności i do bycia odważnym w kreowaniu rzeczywistości wokół siebie. Wskazujemy cel, starając się jednocześnie wyposażyć we wszystko, co w życiu niezbędne, aby go osiągnąć. Exodus Conf będzie czasem, który wzbogaci nie tylko o wspomnienia, ale także o marzenia i świeżą energię do działania. Celem wydarzenia jest zaprzeczenie pustej religijności poprzez podjęcie wyzwania, by nawiązać relację ze Stwórcą. To cztery dni wypełnione istotnymi, szczególnie dla młodych ludzi, treściami, które ujęte w nowoczesną formę tworzą niepowtarzalny klimat. Tegoroczne hasło to 1>99. Ma ono podkreślić, że każdy jest niepowtarzalny i cenny.

Bilety do nabycia:
https://exodus.konfeo.com
https://luxtorpeda.konfeo.com
https://marika.konfeo.com
https://bemine.konfeo.com
https://lifeworship.konfeo.com

d2q0a2f
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2q0a2f