Trwa ładowanie...
d3w6lrc

Ewan McGregor może znów wystąpić jako Obi-Wan Kenobi. Disney planuje serial

Ewan McGregor może ponownie zagrać jako Obi-Wan Kenobi. Aktor negocjuje z Disneyem rolę w serialu o kultowej postaci z "Gwiezdnych wojen". Produkcja miałaby powstać na potrzeby platformy Disney+.
Share
Ewan McGregor może ponownie zagrać Obi-Wana Kenobiego
Ewan McGregor może ponownie zagrać Obi-Wana KenobiegoŹródło: ONS.pl
d3w6lrc

Pierwsze plotki na temat produkcji w pełni poświęconej życiu Obi-Wana Kenobiego pojawiły się 5 lat temu. Jednak wówczas mówiło się o filmie. Po latach Disney znalazł lepsze rozwiązanie niż pełnometrażowa produkcja.

ZOBACZ TEŻ: #dziejesiewkulturze: Disney pozwany. Przebój z "Krainy lodu" jest plagiatem?

Studio postanowiło, że nakręci serial o jednym z największych rycerzy Jedi i znalazło już odtwórcę głównej roli. Jak donosi portal cinelinx.com, serialowym Obi-Wanem Kenobim ma zostać Ewan McGregor. Ten sam aktor wcielił się w postać rycerza Jedi w pierwszej trylogii "Gwiezdnych wojen". Według dziennikarzy obie strony podpisały umowę.

d3w6lrc

Możliwe, że prace nad serialem ruszą w ciągu najbliższych kilku miesięcy. Ewan McGregor miał już ustalić harmonogram prac i dostosować do swojego planu.

Produkcja ma zostać nakręcona specjalnie na platformę Disney+.

W dniach 23-25 sierpnia odbędzie się D23 Expo 2019 w Anaheim. Impreza jest bardzo ważna dla fanów uniwersum "Gwiezdnych wojen". Jest szansa, że wtedy zostaną podane szczegóły nt. planowanego serialu.

d3w6lrc

Podziel się opinią

Share
d3w6lrc
d3w6lrc