WP

Ewa z "Gogglebox" pokazała zdjęcie bez makijażu. "Bez rzęs, bez brwi, bez koloru, bez obróbki"

Uczestniczka popularnego programu postanowiła pokazać, jak wygląda na co dzień, bez grama makijażu. Musimy przyznać, że w porównaniu z jej wizerunkiem z show, różnica jest naprawdę duża.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Nowa twarz uczestniczki show
Nowa twarz uczestniczki show (Instagram.com)
WP

Uczestnicy programu "Gogglebox. Przed telewizorem" robią furorę w sieci. Mają nie tylko wyraziste osobowości, ale i wyrazisty styl. Jedną z bardziej przyciągających uwagę jest Ewa, na co dzień profesjonalna makijażystka (maluje m.in. Olę Ciupę i Angelikę Wachowską, "Wodziankę" Kuby Wojewódzkiego).

Razem z Sylwią Bombą, z którą występuje w duecie, zdążyły już zdobyć spore grono fanów sieci. Konto Ewy tylko na Instagramie śledzi ponad 130 tys. użytkowników. Kobieta dała się już poznać widzom z tego, że nosi bardzo mocne makijaże. Potrafi jednak pokazać, że ma dystans do siebie i nie zawsze musi wyglądać perfekcyjnie. Wychodząc naprzeciw prośbom fanów, pokazała zdjęcie bez makijażu.

WP

"Dziewczyny pytałyście mnie ostatnio, jak wyglądam bez makijażu!!! Proszę bardzo! Poprawcie sobie humor! Bez rzęs, bez brwi, bez koloru, bez obróbki, szary człowieczek! Nie wstydzę się tego jaka jestem! Może dlatego zajęłam się tym, co robię! Chcę stworzyć lepszą wersję samej siebie bez operacji. Moim celem jest też żebyście w ważnych dniach swojego życia czuły się wyjątkowo przy pomocy mojego pędzla" – napisała na Instagramie.

A wy co sądzicie? Która wersja podoba się wam bardziej, w pełnym makijażu czy naturalna?

Oglądaj swoje ulubione programy za darmo na komputerze, telefonie i telewizorze! Sprawdź WP Pilot!

WP
Polub WP Teleshow
WP
WP
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.
WP