RozrywkaEwa z "Gogglebox" pokazała zdjęcie bez makijażu. "Bez rzęs, bez brwi, bez koloru, bez obróbki"

Ewa z "Gogglebox" pokazała zdjęcie bez makijażu. "Bez rzęs, bez brwi, bez koloru, bez obróbki"

Ewa z "Gogglebox" pokazała zdjęcie bez makijażu. "Bez rzęs, bez brwi, bez koloru, bez obróbki"
Źródło zdjęć: © Instagram.com
Urszula Korąkiewicz

20.10.2018 16:30, aktual.: 22.10.2018 11:42

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Uczestniczka popularnego programu postanowiła pokazać, jak wygląda na co dzień, bez grama makijażu. Musimy przyznać, że w porównaniu z jej wizerunkiem z show, różnica jest naprawdę duża.

Uczestnicy programu "Gogglebox. Przed telewizorem" robią furorę w sieci. Mają nie tylko wyraziste osobowości, ale i wyrazisty styl. Jedną z bardziej przyciągających uwagę jest Ewa, na co dzień profesjonalna makijażystka (maluje m.in. Olę Ciupę i Angelikę Wachowską, "Wodziankę" Kuby Wojewódzkiego).

Razem z Sylwią Bombą, z którą występuje w duecie, zdążyły już zdobyć spore grono fanów sieci. Konto Ewy tylko na Instagramie śledzi ponad 130 tys. użytkowników. Kobieta dała się już poznać widzom z tego, że nosi bardzo mocne makijaże. Potrafi jednak pokazać, że ma dystans do siebie i nie zawsze musi wyglądać perfekcyjnie. Wychodząc naprzeciw prośbom fanów, pokazała zdjęcie bez makijażu.

"Dziewczyny pytałyście mnie ostatnio, jak wyglądam bez makijażu!!! Proszę bardzo! Poprawcie sobie humor! Bez rzęs, bez brwi, bez koloru, bez obróbki, szary człowieczek! Nie wstydzę się tego jaka jestem! Może dlatego zajęłam się tym, co robię! Chcę stworzyć lepszą wersję samej siebie bez operacji. Moim celem jest też żebyście w ważnych dniach swojego życia czuły się wyjątkowo przy pomocy mojego pędzla" – napisała na Instagramie.

A wy co sądzicie? Która wersja podoba się wam bardziej, w pełnym makijażu czy naturalna?

Źródło artykułu:WP Teleshow
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (272)
Zobacz także