Trwa ładowanie...
dl1b7oz

Ewa Mrozowska z "Gogglebox" zdradziła, ile przytyła w ciąży

Ewa Mrozowska jest znana widzom z programu "Gogglebox. Przed telewizorem". Gwiazda show pochwaliła się na Instagramie, że niebawem zostanie mamą. Ale nie tylko takimi informacjami dzieli się z fanami.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Ewa Mrozowska
Ewa Mrozowska (Instagram.com, Fot: Instagram)
dl1b7oz

"Gogglebox. Przed telewizorem" to program, który emitowany jest na antenie TTV. Gwiazdy tego formatu siadają w domowym zaciszu i komentują programy, które leciały w telewizji w minionym tygodniu. Jedną z bohaterek "Goggleboxa" jest właśnie Ewa Mrozowska. Celebrytka jest w ciąży, czego nie da się nie zauważyć.

ZOBACZ TAKŻE: Marta Manowska: Rolnictwo jest sexy!

dl1b7oz

Już jakiś czas temu pochwaliła się tym faktem na swoim instagramowym profilu. Co więcej, gwiazda TTV zdradziła, że spodziewa się chłopca i ma już wybrane dla niego imię.

Leon będzie pierwszym dzieckiem Ewy i jej męża Piotra.

Niedawno fani zaniepokoili się wagą przyszłej mamy twierdząc, że jest za szczupła. Ewa Mrozowska nie pozostawiła tego bez komentarza.

- Nieee, +6 kg jest w normie. Leoś waży ponadprzeciętnie, wszystko jest w porządku - uspokajała wielbicieli pod jednym z postów celebrytka.

dl1b7oz

Ewa Mrozowska jest już w 27. tygodniu ciąży. Po ostatnim badaniu USG zrelacjonowała, jak się czuje i zdradziła, ile przytyła.

- Wczoraj po USG czuje się super! Jak tylko dowiem się, że jest wszystko w porządku, to dostaje wiatru w żagle! Wiadomo, że Leoś na pewno nie będzie Leą. Ma duże stopki i potrafi zawodowo się skulić, mimo swoich wymiarów. Stąd brzuszek może wydawać się mały mimo moich dodatkowych 9 kg - napisała na swoim profilu Instagramie Ewa Mrozowska.

Podziel się opinią

Share

dl1b7oz

dl1b7oz
dl1b7oz