Trwa ładowanie...
d366bbk

Wzięła rozwód w tajemnicy. "To czysta biologia, że wolę młodszych"

O problemach w związku Ewy Kasprzyk i Jerzego Bernatowicza mówiło się od dawna. Aktorka pytana o przepis na dobre małżeństwo mówiła: "Nie mniej niż 300 km odległości od siebie". Teraz wyszło na jaw, że aktorka już od roku jest rozwódką.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Ewa Kasprzyk wniosła o rozwód ponad rok temu
Ewa Kasprzyk wniosła o rozwód ponad rok temu (ONS.pl)
d366bbk

Ewa Kasprzyk i Jerzy Bernatowicz byli małżeństwem przez 36 lat. Mają dorosłą córkę Małgorzatę, która prezentowała swój talent wokalny w programach typu "Must by the music" czy "The Voice of Poland". Kasprzyk od dawna nie mieszkała z mężem i choć widywano ją u boku młodszych mężczyzn, o formalnym rozwodzie nigdy nie było mowy. Aż do teraz.

Jak dowiedział się "Super Express", aktorce udało się wziąć rozwód w tajemnicy i niedługo przypadnie pierwsza rocznica życia "na wolności". – Sprawa zakończyła się wyrokiem rozwodowym z dnia 25.09.2019 bez orzekania o winie. Wyrok jest prawomocny – powiedział dziennikowi Tomasz Adamski, rzecznik prasowy ds. karnych Sądu Okręgowego w Gdańsku. Dodał, że to Ewa Kasprzyk wniosła o rozwód.

"Ślub od pierwszego wejrzenia" – to działa. Uczestnicy programu założyli rodziny

Ewa Kasprzyk skończyła w styczniu 63 lata i ponad połowę życia spędziła u boku Jerzego Bernatowicza. Przynajmniej teoretycznie, bowiem od lat było głośno o kryzysie małżeńskim. Aktorka nie ukrywała, że nie mieszka z mężem. Widywano ją także z dużo młodszymi mężczyznami.

Z mężem w 2011 r. ONS.pl
Z mężem w 2011 r. (ONS.pl)

- To czysta biologia, nieodwracalne prawa natury. Młodsza dziewczyna lubi starszych, bo chce czuć się zaopiekowana, mieć finansową stabilizację. A później to się odwraca, bo kobieta starsza chce przeżyć coś szalonego, romantycznego, więc ugania się za młodzikami – mówiła na łamach "Wprost" w 2018 r.

d366bbk

- A jeśli nie, to czasem w ogóle nie uprawia seksu, mówiąc: "Z młodym się wstydzę, ze starym się brzydzę"- dodała Kasprzyk.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d366bbk

Podziel się opinią

Share
d366bbk
d366bbk