Ewa Kasprzyk i narzeczony planują ślub. Zdradzili szczegóły

Ewa Kasprzyk i narzeczony zdradzili opowiedzieli o nadchodzącym ślubie
Ewa Kasprzyk i narzeczony zdradzili opowiedzieli o nadchodzącym ślubie
Źródło zdjęć: © AKPA | Baranowski

27.02.2021 13:35

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Ewa Kasprzyk i Michał Kozerski byli gośćmi programu "Dzień dobry TVN". Para opowiedziała w nim o czekających ich ślubie. Zdementowali także plotki, które pojawiają się w mediach.

Jakiś czas temu media obiegła informacja na temat narzeczonego Ewy Kasprzyk. Media informowały, że aktorka miała poznać swoją drugą połówkę w Turcji, kiedy była na wakacjach. Pojawiła się także informacja, jakoby wybranek gwiazdy był delfinoterapeutą, który zdecydował się dla swojej drugiej połówki przeprowadzić do Polski.

W najnowszym wydaniu "Dzień dobry TVN" para zdementowała te plotki. Ewa i Michał wystąpią w nowym programie "Power Couple" - aktorka wyznała, że długo musiała namawiać partnera na zgodę na udział w show. - Jesteśmy za sobą już ponad dwa lata. Nie afiszowaliśmy się i było nam dobrze. Zobaczymy, czy sobie nie pogorszymy - wyznała.

Ewa Kasprzyk i Michał Kozerski opowiedzieli o ślubie

Narzeczony gwiazdy odniósł się do plotek o tym, że jest rzekomym delifnoterapeutą. - Nigdy nie pracowałem w Turcji, a już na pewno nie z delfinami. Jestem związany z Morzem Bałtyckim i Oceanem Indyjskim. Pracuję jako broker morski i zajmuję się obsługą armatorów obcych bander zawijających do trójmiejskich portów i stoczni - wyjaśnił Michał Kozerski.

Para opowiedziała także o zaręczynach i planowanym ślubie. Okazało się, że Michał poprosił Ewę o rękę w Grecji. - Jesteśmy mało zorganizowani i nie sprawdziliśmy godzin otwarcia Akropolu. Kiedy Michał miał mi się oświadczyć, to akurat zamykali, więc zrobiliśmy to pod Akropolem - wyznała Kasprzyk.

Okazuje się, że ceremonia odbędzie się w Afryce - najprawdopodobniej w RPA lub Mozambiku. To miejsce jest podobno ulubionym kierunkiem narzeczonego aktorki.

Zobacz także: Ewa Kasprzyk: "Polityka od zawsze była dla mnie ciemną stroną życia"

Źródło artykułu:WP Teleshow
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (32)
Zobacz także