Trwa ładowanie...
d4j0u8q

Ewa Farna zawstydziła światowej sławy gwiazdę. Bonnie Tyler może pozazdrościć jej wokalu

Ewa Farna swoim występem otworzyła drugi dzień Top Of The Top Sopot Festival. Na scenie udowodniła, że nawet tuż po porodzie potrafi porwać publiczność. Piosenkarka jest w świetnej formie i dała show, jakiego poziomem pozazdrościć mogą jej międzynarodowe gwiazdy
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Ewa Farna
Ewa Farna (East News)
d4j0u8q

W środę 14 sierpnia rozpoczął się drugi dzień Top of The Top Sopot Festival. Jedną z głównych gwiazd, która wystąpiła w Operze Leśnej, była Ewa Farna. I choć gwiazda nabiera sił po narodzinach pierwszego dziecka, na łeb bije międzynarodowe gwiazdy. Nie trzeba daleko szukać. Dzień wcześniej na tej samej scenie "podziwialiśmy" Bonnie Tyler, która na kartach historii z tego dnia zapisze się swoim fałszem.

ZOBACZ TAKŻE: Marysia Starosta: Sokół zrobił ze mnie kobietę

Bonnie Tyler wzbudziła w Sopocie sporo emocji, ponieważ okropnie fałszowała. Chyba nikt nie spodziewał się tak słabego występu.

d4j0u8q

Z odsieczą, dzień później, przyszła czesko-polska gwiazda, Ewa Farna. Zaśpiewała swoje największe hity i porwała publikę.

Ewa Farna dwa miesiącu temu obwieściła światu, że na świat przyszło jej pierwsze dziecko. Nie omieszkała wspomnieć o tym na scenie.

- Świeżo upieczona mama pozdrawia ukochany Sopot - krzyknęła ze sceny piosenkarka.

Ewa Farna podczas Top Of The Top Sopot Festival:

    East News
(East News, Fot: East News)

Ewa Farna zaśpiewała swoje najnowsze hity, udowadniając, że nie potrzeba przepychu i kiczu, aby dać dobry występ.

d4j0u8q

Bonnie Tyler mogłaby wziąć korepetycje od naszej polskiej dumy.

d4j0u8q

Podziel się opinią

Share
d4j0u8q
d4j0u8q