ycipk-2sl0sr

Ewa Farna jurorką nowego show Polsatu. Wiemy, kto jeszcze

Telewizja Polsat jesienią wyemituje nowy format muzyczny. Ewa Farna będzie przewodniczącą jury "Śpiewajmy razem. All Together Now".
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Ewa Farna będzie przewodniczącą jury
Ewa Farna będzie przewodniczącą jury (ONS.pl)
ycipk-2sl0sr

Pierwszy odcinek nowego formatu zostanie pokazany już we wrześniu. Jak dowiedział się magazyn "Flesz", jury będzie składało się ze 100 osób, a jego przewodniczącą została Ewa Farna. Oprócz niej pojawi się cała plejada ekspertów muzycznych, producentów, wokalistów i osobowości.

Kto jeszcze oprócz Ewy Farnej zasiądzie w jury? Według informacji podanych przez dwutygodnik, będą to m.in. Anja Orthodox, Nick Sinckler, Conrado Yanez, Krzysztof Jaryczewski, Ewa Gil, Ramona Rey, Saszan, Madox i Michał Stawiński. Uczestnicy będą też musieli zachwycić Dariusza Kordka i producenta Tabba, czyli Bartosza Zielonego. Program poprowadzi znany kabareciarz Igor Kwiatkowski.

ycipk-2sl0sr

Format oparty jest na brytyjskim programie "All Together Now", który cieszył się ogromną popularnością. Formuła polega na prezentowaniu utworów przez różne osoby (mogą to być zarówno soliści, jak i duety czy też grupy muzyczne). Występy oceniane są przez panel złożony ze stu ekspertów muzycznych i wokalistów.

Będziecie oglądać?

ycipk-2sl0sr

ZOBACZ TAKŻE: Herbuś: "Nie chcę spłycać roli jurorki do dobrej i złej"

0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-2sl0sr

ycipk-2sl0sr
ycipk-2sl0sr