Trwa ładowanie...

Ewa Chodakowska zwierzyła się Magdzie Mołek. Nie mogła powstrzymać łez

Ewa Chodakowska wystąpiła w programie Magdy Mołek "W roli głównej". Trenerka opowiedziała o najgorszym momencie w swoim życiu.

Ewa Chodakowska zwierzyła się Magdzie Mołek. Nie mogła powstrzymać łezŹródło: Materiały prasowe
d2a86df

Wydaje się, że życie Ewy Chodakowskiej jest usłane różami. Przecież ma pieniądze, miłość i sławę, więc wiele osób uznaje to za równoznaczne z brakiem problemów w innych sferach życia. W programie "W roli głównej", celebrytka otworzyła się przed Magdą Mołek i opowiedziała o najtrudniejszych chwilach, które przetrwała razem z rodziną.

- Najgorszy dzień w życiu to ten, kiedy dostałam telefon od mojej siostry... Najbliższej mi osoby... moje siostrzenicy, którą kocham nad życie ... (...) To jest dziwne, bo to jest temat przeze mnie przegadany i zdawałoby się, przetrawiony, ale wciąż tak namacalny i tak świeży... Dostałam telefon, kiedy byłam na tygodniu metamorfozy na Peloponez (...), że moja siostrzenica jest wieziona (...) do szpitala i że to jest sytuacja bardzo nagła i pilna. Dwie operacje głowy, brak kontaktu po operacji z Vanessą. Coś, na co nigdy nie byliśmy przygotowani - wyznała.

ZOBACZ: Ewa Chodakowska o problemach kobiet

U dziewczynki konieczna była operacja guza.

d2a86df

- Byliśmy wszyscy wyjęci z życia. Nie liczyło się nic innego. Ja się wyłączyłam kompletnie ze swoich działań. Byłam w szpitalu przez miesiąc, dzień w dzień.

Ewa Chodakowska o dzieciach

Praktycznie odkąd Ewa Chodakowska funkcjonuje w mediach, pojawia się pytanie, kiedy w końcu zostanie mamą. Magda Mołek również spytała o to trenerkę.

- Moje dzieci? Jeszcze nie. Ale przyjdzie na to czas. Oboje jesteśmy na to przygotowani, ale myślę, że jeszcze dwa lata. - odpowiedziała szczerze gwiazda.

Na razie Ewa Chodakowska podkreśla, że ma sporo pracy i wciąż realizuje nowe projekty.

d2a86df
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2a86df