Trwa ładowanie...

Ewa Chodakowska oskarża Paulinę Krupińską o manipulację

Trenerka miała ostro skrytykować Paulinę Krupińską. Ewa Chodakowska dodała bardzo emocjonalny wpis.

Share
Ewa Chodakowska oskarża Paulinę Krupińską o manipulację
Źródło: Facebook.com
d4ewf4i

Emocje po sobotnim odcinku "Dance, dance, dance" jeszcze nie opadły. W sieci zawrzało ze względu na konflikt dwóch gwiazd, Ewy Chodakowskiej i Pauliny Krupińskiej.

W "Dance, dance, dance" gwiazdy odwzorowują układy taneczne ze znanych teledysków. Paulina Krupińska i Klaudia Halejcio w ostatnim odcinku odtworzyły klip z jednej z piosenek Katy Perry. Już na treningach aktorka musiała ponaglać modelkę, która więcej mówiła niż trenowała.

d4ewf4i

- Paulina, trenuj, nie gadaj - mówiła Halejcio na krótkim nagraniu.

ZOBACZ: Nowakowska: "Ewy nie lubię, bo jest za zgrabna"

Po występie na scenie wysiłki dziewczyn oceniło jury w składzie: Ewa Chodakowska, Ida Nowakowska i Robert Kupisz. Trenerka szczerze powiedziała, że Paulina Krupińska musi skupić się bardziej na treningach i dać z siebie wszystko.

- Muszę być Paulina z tobą szczera. Z dziką satysfakcją przyglądam się temu, że musisz dawać na sali treningowej z siebie wszystko. Jesteś osobą, która w pakiecie dostała urodę, ciało. Jedna ciąża, druga ciąża i pach, wracasz do formy. Ty nic tak naprawdę nie musisz robić, ty po prostu jesteś i wszystko przychodzi do Ciebie, zdawało by się całkiem łatwo. A tutaj stajesz nagle pod ścianą i musisz dać z siebie wszystko. Chcę zobaczyć więcej zaangażowania z twojej strony, więcej potu, nawet trochę łez. Muszę wiedzieć, że ci zależy.

d4ewf4i

Paulina ze łzami w oczach odpowiedziała, że gdyby jej nie zależało, to nie pojawiłaby się na scenie, bo fizjoterapeuta jej to odradzał. Powodem miało być pęknięte żebro, o czym Krupińska poinformowała w mediach społecznościowych. Wpisy szybko jednak zniknęły.

Ewa Chodakowska po aktywności Pauliny na Instagramie sama zabrała głos.

- To jest MANIPULACJA. (...) Zostałam posądzona o cechy, którymi się brzydzę. Niemniej jednak, dla jasności sytuacji i w oparciu o informacje, które otrzymałam z produkcji programu - Paulina nie miała złamanego czy pękniętego żebra, była obolała jak wszyscy uczestnicy - ten program jest wymagający - a ja podtrzymuję to, co padło nie tylko z moich ust, ale także z ust Klaudii Halejcio, Idy Nowakowskiej czy Roberta Kupisza: Paulina, stać Cię na więcej! Paulina, Ty się nie zastanawiaj, Ty ćwicz! - czytamy w poście.

Po czyjej jesteście stronie w tym konflikcie?

d4ewf4i

Podziel się opinią

Share
d4ewf4i
d4ewf4i