WP

Ewa Chodakowska oskarża Paulinę Krupińską o manipulację

Trenerka miała ostro skrytykować Paulinę Krupińską. Ewa Chodakowska dodała bardzo emocjonalny wpis.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Ewa Chodakowska
Ewa Chodakowska (Facebook.com)
WP

Emocje po sobotnim odcinku "Dance, dance, dance" jeszcze nie opadły. W sieci zawrzało ze względu na konflikt dwóch gwiazd, Ewy Chodakowskiej i Pauliny Krupińskiej.

W "Dance, dance, dance" gwiazdy odwzorowują układy taneczne ze znanych teledysków. Paulina Krupińska i Klaudia Halejcio w ostatnim odcinku odtworzyły klip z jednej z piosenek Katy Perry. Już na treningach aktorka musiała ponaglać modelkę, która więcej mówiła niż trenowała.

- Paulina, trenuj, nie gadaj - mówiła Halejcio na krótkim nagraniu.

WP

ZOBACZ: Nowakowska: "Ewy nie lubię, bo jest za zgrabna"

Po występie na scenie wysiłki dziewczyn oceniło jury w składzie: Ewa Chodakowska, Ida Nowakowska i Robert Kupisz. Trenerka szczerze powiedziała, że Paulina Krupińska musi skupić się bardziej na treningach i dać z siebie wszystko.

- Muszę być Paulina z tobą szczera. Z dziką satysfakcją przyglądam się temu, że musisz dawać na sali treningowej z siebie wszystko. Jesteś osobą, która w pakiecie dostała urodę, ciało. Jedna ciąża, druga ciąża i pach, wracasz do formy. Ty nic tak naprawdę nie musisz robić, ty po prostu jesteś i wszystko przychodzi do Ciebie, zdawało by się całkiem łatwo. A tutaj stajesz nagle pod ścianą i musisz dać z siebie wszystko. Chcę zobaczyć więcej zaangażowania z twojej strony, więcej potu, nawet trochę łez. Muszę wiedzieć, że ci zależy.

WP

Paulina ze łzami w oczach odpowiedziała, że gdyby jej nie zależało, to nie pojawiłaby się na scenie, bo fizjoterapeuta jej to odradzał. Powodem miało być pęknięte żebro, o czym Krupińska poinformowała w mediach społecznościowych. Wpisy szybko jednak zniknęły.

Ewa Chodakowska po aktywności Pauliny na Instagramie sama zabrała głos.

- To jest MANIPULACJA. (...) Zostałam posądzona o cechy, którymi się brzydzę. Niemniej jednak, dla jasności sytuacji i w oparciu o informacje, które otrzymałam z produkcji programu - Paulina nie miała złamanego czy pękniętego żebra, była obolała jak wszyscy uczestnicy - ten program jest wymagający - a ja podtrzymuję to, co padło nie tylko z moich ust, ale także z ust Klaudii Halejcio, Idy Nowakowskiej czy Roberta Kupisza: Paulina, stać Cię na więcej! Paulina, Ty się nie zastanawiaj, Ty ćwicz! - czytamy w poście.

WP

Po czyjej jesteście stronie w tym konflikcie?

WP
WP
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.
WP