Trwa ładowanie...

Ewa Bugała znów w "Wiadomościach". Zastąpi Marzenę Paczuską?

Nieoczekiwanie dziennikarka ponownie dołączyła do redakcji "Wiadomości". Oprócz przygotowywania materiałów do programu, wciąż pozostaje prowadzącą "Nie da się ukryć" w TVP Info.

Share

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Ewa Bugała znów w "Wiadomościach". Zastąpi Marzenę Paczuską?Źródło: Youtube.com
d2psq23

W połowie maja br. Ewa Bugała rozstała się z redakcją "Wiadomości", z którą była związana od września 2012 roku. Po kilku dniach potwierdziły się spekulacje na temat transferu dziennikarki do TVP Info. Bugała została tam gospodynią programu "Nie da się ukryć". Teraz, gdy okazało się, że Marzena Paczuska, szefowa "Wiadomości", przebywa na dwutygodniowym przymusowym urlopie, pojawiły się spekulacje, jakoby Bugała miała ją zastąpić.

I choć nikt na razie nie oficjalnie nie potwierdził tych informacji, trudno nie zauważyć, że dziennikarka znów zbliżyła się do redakcji "Wiadomości". W wydaniach programu o godz. 19:30 pojawiła się zarówno w niedzielę, jak i poniedziałek. Przygotowane przez nią materiały otwierały serwis informacyjny TVP1. Czy to oznacza, że już wkrótce dziennikarka rzeczywiście otrzyma nowe stanowisko?

Przypomnijmy, że wcześniej Ewa Bugała współpracowała ze stacją TVN oraz TVN24. Jej ulubioną tematyką jest polityka zagraniczna i zagadnienia społeczne. Z wykształcenia jest socjologiem. O dziennikarce było głośno w listopadzie 2016 roku, kiedy to Joanna Scheuring-Wielgus zarzuciła jej manipulację. Posłanka Nowoczesnej złożyła też propozycję nagrania wywiadu jednak dziennikarka szybko uciekła, odsyłając Scheuring-Wielgus do rzecznika prasowego. Tego samego dnia w TVP wyemitowano 3-minutowy materiał Bugały o rozmowie z Scheuring-Wielgus przedstawiając to jako atak na dziennikarkę Telewizji Polskiej.

Zobacz także: Szefowa "Wiadomości" wysłana na przymusowy urlop. Będą zmiany w TVP?

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d2psq23
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2psq23