ycipk-1nk9sx

Ewa Bugała awansowała. Z reporterki "Wiadomości" na wydawcę TVP Info

Potwierdziły się plotki o przejściu dziennikarki do newsroomu TVP Info. Jak się również okazało, nie jest to jedyny transfer w Telewizji Polskiej w ostatnich dniach.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Ewa Bugała w trakcie relacji dla TVP
Ewa Bugała w trakcie relacji dla TVP (WP.PL, Fot: Karolina Rogaska)
ycipk-1nk9sx

Ewa Bugała rozstała się z redakcją "Wiadomości", z którą była związana od września 2012 roku. Jak informuje serwis wirtualnemedia.pl, potwierdziły się spekulacje na temat transferu dziennikarki do TVP Info. Nie będzie już jednak reporterką, ale wydawcą i prowadzącą nowy program.

- Jest odpowiedzialna za przygotowanie nowego programu, który pojawi się na antenie już w czerwcu. Będzie też jego prowadzącą. Poza tym będzie pełniła funkcję wydawcy dnia w TVP Info - poinformowali w rozmowie z serwisem pracownicy centrum prasowego Telewizji Polskiej.

Awans otrzymał również Jarosław Olechowski, który do niedawna był reporterem "Wiadomości" (podobnie jak Bugała, rozpoczął tam pracę po tym, jak stanowisko szefowej objęła Marzena Paczuska). Od teraz będzie pełnił funkcję wydawcy "Wiadomości".

ycipk-1nk9sx

- Jednocześnie jednak będzie też nadal przygotowywał materiały reporterskie do głównego wydania tego programu - poinformował zespół rzecznika TVP w rozmowie z wirtualnemedia.pl.

Wcześniej Olechowski współpracował z TV Puls oraz "Rzeczpospolitą". Od 2008 roku był reporterem TVP Info i odpowiadał m.in. za relację z katastrofy w Smoleńsku w 2010 roku.

Tutaj sprawdzisz aktualną ramówkę Telewizji WP

ycipk-1nk9sx

Tu pobierzesz za darmo aplikację Program TV:

0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-1nk9sx

ycipk-1nk9sx
ycipk-1nk9sx