Trwa ładowanie...
d37urwe

Ewa Bugała awansowała. Z reporterki "Wiadomości" na wydawcę TVP Info

Potwierdziły się plotki o przejściu dziennikarki do newsroomu TVP Info. Jak się również okazało, nie jest to jedyny transfer w Telewizji Polskiej w ostatnich dniach.
Share

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Ewa Bugała w trakcie relacji dla TVP
Ewa Bugała w trakcie relacji dla TVPŹródło: WP.PL, Fot: Karolina Rogaska
d37urwe

Ewa Bugała rozstała się z redakcją "Wiadomości", z którą była związana od września 2012 roku. Jak informuje serwis wirtualnemedia.pl, potwierdziły się spekulacje na temat transferu dziennikarki do TVP Info. Nie będzie już jednak reporterką, ale wydawcą i prowadzącą nowy program.

- Jest odpowiedzialna za przygotowanie nowego programu, który pojawi się na antenie już w czerwcu. Będzie też jego prowadzącą. Poza tym będzie pełniła funkcję wydawcy dnia w TVP Info - poinformowali w rozmowie z serwisem pracownicy centrum prasowego Telewizji Polskiej.

Awans otrzymał również Jarosław Olechowski, który do niedawna był reporterem "Wiadomości" (podobnie jak Bugała, rozpoczął tam pracę po tym, jak stanowisko szefowej objęła Marzena Paczuska). Od teraz będzie pełnił funkcję wydawcy "Wiadomości".

d37urwe

- Jednocześnie jednak będzie też nadal przygotowywał materiały reporterskie do głównego wydania tego programu - poinformował zespół rzecznika TVP w rozmowie z wirtualnemedia.pl.

Wcześniej Olechowski współpracował z TV Puls oraz "Rzeczpospolitą". Od 2008 roku był reporterem TVP Info i odpowiadał m.in. za relację z katastrofy w Smoleńsku w 2010 roku.

Tutaj sprawdzisz aktualną ramówkę Telewizji WP

d37urwe

Tu pobierzesz za darmo aplikację Program TV:

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d37urwe

Podziel się opinią

Share
d37urwe
d37urwe