Trwa ładowanie...

Ewa Bilan-Stoch dostała pracę w telewizji! Co będzie robiła?

Po Gali Mistrzów Sportu pokochała ją cała Polska. Żona Kamila Stocha już odcina kupony od popularności.

Share

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Ewa Bilan-Stoch dostała pracę w telewizji! Co będzie robiła?Źródło: PAP, fot: Leszek Szymański
d34icnp

W dniach 9-25 lutego odbędą się zimowe igrzyska olimpijskie w Pjongczangu. Transmisje z tego ważnego wydarzenia sportowego będzie można oglądać na kanale Eurosport. Jak podaje portal wirtualnemedia.pl, na widzów czeka ponad 4 tys. godzin relacji, w tym 900 na żywo.

Co ciekawe, Ewa Bilan-Stoch pokaże widzom olimpiadę od strony kulturowo-lifestyle'owej. Na co dzień, ukochana Kamila Stocha jest jego menadżerką i fotografką. Jej materiały z olimpiady będą dotyczyły m.in. lokalnych zwyczajów w Korei Południowej czy historii.

– Materiały z pogranicza sportu i lifestyle’u przybliżą igrzyska olimpijskie szerszej publiczności. Chcemy docierać także do młodszych widzów, dlatego dajemy możliwość śledzenia transmisji w każdym miejscu i o każdej porze za pośrednictwem Eurosport Playera. Dodatkowo, po raz pierwszy w historii pokażemy kibicom całą, wspaniałą otoczkę największej imprezy sportowej na świecie – komentuje Adam Widomski, Eurosport channel director.

d34icnp

To ogromne wyróżnienie dla żony Kamila Stocha, która nie dość, że spełni sie zawodowo, to jeszcze będzie blisko męża. Myślicie, że poradzi sobie z tym wyzwaniem?

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d34icnp
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d34icnp