Trwa ładowanie...
d4kakzl

Evangeline Lilly nie chce się poddać kwarantannie. Jej tłumaczenie jest kuriozalne

W momencie, kiedy wielu znanych i lubianych nawołuje do zachowania ostrożności i pozostawania w domach w czasie pandemii, znajdują się też tacy, którzy prezentują zdecydowanie inną postawę. Należy do nich aktorka Evangeline Lilly.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Evangeline Lilly była gwiazdą serialu "Lost"
Evangeline Lilly była gwiazdą serialu "Lost" (ONS.pl)
d4kakzl

Pandemia koronawirusa daje się we znaki wielu branżom i wpływa na wiele aspektów życia milionów obywateli rozsianych po całym świecie. Wiele krajów wprowadziło środki ostrożności, m.in. domową kwarantannę. Do pozostania w domach, wykorzystując siłę mediów społecznościowych, zachęcają znani i lubiani.

Jak się okazuje, nie wszyscy. Evangeline Lily, kanadyjska aktorka i modelka, znana m.in. z serialu "Lost", prezentuje zgoła inne, mało rozsądne podejście. Aktorka zamieściła ostatnio wpis na Instagramie, w którym zaznaczyła, że jej życie płynie normalnym torem i odstawiła dzieci na zajęcia gimnastyczne, podczas których bawią się i cieszą (a przed wzięciem udziału umyły ręce).

Zobacz wideo: Koronawirus. Zakazano imprez masowych. Gwiazdy przekładają koncerty

"Jedni ludzie cenią bardziej życie od wolności, inni cenią wolność bardziej od życia. Wszyscy dokonujemy wyborów", cytuje "mantrę" aktorki portal TMZ. Podejście aktorki jest co najmniej zastanawiające, zwłaszcza że, jak podaje portal, mieszka ona z tatą zmagającym się z białaczką. TMZ podkreśla także, iż Lily prawdopodobnie nie zdaje sobie sprawy, że jeśli jej rodzina będzie miała styczność z wirusem, może przyczynić się do jego dalszego rozprzestrzeniania i wzrostu liczby zachorowań.

Wprowadzone środki ostrożności Lilly uznaje za… zbytnią przesadę, a decyzje rządzących za nadmierną kontrolę. Jej zdaniem koronawirus wywołuje nic więcej ponad grypę (zgoła inne stanowisko prezentują lekarze).

ZOBACZ TAKŻE: Na wydarzeniu na FB Wirtualnej Polski "Wspieram Szpitale - wymiana potrzeb, informacji i darów" będziemy na bieżąco informować, który szpital potrzebuje wsparcia i w jakiej formie.

Zapisz się na nasz specjalny newsletter o koronawirusie.

d4kakzl

Podziel się opinią

Share
d4kakzl
d4kakzl