Trwa ładowanie...

Eva Minge zabrała głos w sprawie Lewandowskiego. Stanęła po stronie piłkarza czy Bosackiej?

Niedawno prowadząca program "Wiem, co jem" skrytykowała sportowca za reklamowanie Coca-Coli. Teraz do tego konfliktu włączyła się projektantka, która dość jasno napisała, co o tym wszystkim sądzi. Stanęła po stronie piłkarza?

Eva Minge zabrała głos w sprawie Lewandowskiego. Stanęła po stronie piłkarza czy Bosackiej?Źródło: ONS.pl
d1vjwbn
d1vjwbn

Gwiazda TVN Style jako jedna z pierwszych skrytykowała publicznie Roberta Lewandowskiego. Jej zdaniem osoba, która zarabia na sporcie i promuje się na zdrowym żywieniu nie powinna reklamować napoju, który zawiera duże ilości cukrów.

- Panie Robercie Lewandowski naprawdę wstyd! Jest Pan sportowcem uwielbianym przez miliony Polaków także tych najmłodszych, pana żona jest propagatorką zdrowego jedzenia a reklamuje pan napoj gazowany z kofeiną, ten najbardziej znany na świecie, ten który jest jedną z przyczyn otyłości. Szkoda że kasa jednak jest najważniejsza... - napisała Bosacka na swoim Facebooku.
Eva Minge postanowiła również zabrać głos w tej kwesti. Jurorka programu "#Supermodelka Plus Size" ceni Bosacką za jej wiedzę, ale w tym przypadku nie do końca się z nią zgadza.

- Pani Bosacka prowadzi dobry program ,o tym czy wiemy co jemy . Powtarzam ....w mojej skromnej ocenie DOBRY program. Ale czy pani Bosacka wiedząc co je .....wie co mowi ??? Krytykuje Roberta Lewandowskiego za reklamę Coca -Coli tłumacząc to faktem zawartości potężnej ilości cukru w wymienionym napoju ......??? Gdyby nie Pani Bosacka nie obejrzałabym reklamy wiec pośrednio ,niechcący ....?.....pomogła koncernowi w powiększeniu odbiorców ich przekazu . Wpierw czytam tytuł reklamy a potem oglądam ,bo z tytułu wynika "zero cukru ...." Myślę więc logicznie ,ze Coca-Cola wykupiła reklamę pod biczem Lewandowskiego z innym produktem i miłym chłopcem w roli głównej ,zeby przykryć cukrową aferę .Ale nie ! To jest ta reklama i dotyczy coli zero ....produktu bez cukru . ZERO CUKRU. [pisownia oryginalna]
Projektantka cieszy się z tego, że w reklamie światowej marki wystąpił Polak!

- Osobiscie uważam ,ze pewne reklamy w tym Coca-Coli to świadectwo wielkości człowieka i jego miedzynarodowego zasięgu .Biorą bowiem najlepszych a nasz Robert jest najlepszy . Fajnie ,ze polski piłkarz bierze udział w światowej reklamie a nie np. Ronaldo . Cieszmy się sukcesem naszych rodaków . Zgadzam sie co do wątku ,ze trzeba brać odpowiedzialność za to pod czym sie podpisujemy tyle ,ze w tym przypadku argumenty pani Bosackiej są nie na temat . Nie wiem moze i w tej "zero" jest jakaś pułapka żywieniowa ale to prosze jak w parówkach wymienić czego ile i co robi człowiekowi złego. [pisownia oryginalna]

d1vjwbn

Zgadzacie się z projektantką?

d1vjwbn
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1vjwbn