''Eva Luna'': Polska premiera serialu już w marcu

''Eva Luna'': Polska premiera serialu już w marcu
Źródło zdjęć: © Venevision

07.03.2012 12:38

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

20 marca wyemitowany zostanie pierwszy odcinek telenoweli *"Eva Luna". Serial ten zastąpi popularną w Polsce produkcję - "Kiedy się zakocham". O czym będzie nowa ramówkowa propozycja?*

"Eva Luna" przedstawia wzruszającą historię miłości pięknej Evy Gonzalez i znanego dziennikarza Daniela Villanueva. Tytułowa bohaterka to pochodząca ze wsi dziewczyna, która wraz ze swoim chorym ojcem, siostrą i babcią zostaje zmuszona do przeprowadzki do miasta.

**[

]( http://aleseriale.pl/sid,29759,title,Eva-Luna,serial.html )**

Wkrótce po tym, Eva podejmuje tymczasową pracę. Tam poznaje przystojnego Daniela i jego najlepszego przyjaciela Leonarda. Następnego dnia dziewczyna jest świadkiem wypadku, w którym jej ojciec zostaje śmiertelnie potrącony przez pędzący samochód. Kierowca ucieka z miejsca wypadku.

Tego samego popołudnia Leonardo oddaje swojemu najlepszemu przyjacielowi, a zarazem wspólnikowi Danielowi pożyczony samochód... Eva przysięga, że pomści śmierć ojca. Obiecuje sobie też, że na przekór wszystkim i wszystkiemu podbije świat.

Tymczasem Leonardo, zauroczony Evą, proponuje jej pracę opiekunki swojego ojca. Dziewczyna zgadza się. Ta właśnie decyzja jest początkiem historii pełnej intryg i niespodziewanych sytuacji, a sama Eva zamienia się w Lunę, słynną modelkę i dziedziczkę bajecznej fortuny...

**[

]( http://aleseriale.pl/sid,29759,title,Eva-Luna,serial.html )**

Główne role w serialu "Eva Luna" grają Blanca Soto, Guy Ecker, Julian Gil, Vanessa Villela, Susana Dosamantes, Jorge Lavat, Anna Silvetti, Lupita Ferrer, Patricia Ramos.

**[

]( http://aleseriale.pl/sid,29759,title,Eva-Luna,serial.html )**

Wenezuelska produkcja "Eva Luna" składa się ze 114 odcinków, które widzowie będą mogli oglądać od poniedziałku do piątku o godzinie 17:00 i 18:00 na antenie TV4.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (0)
Zobacz także