Eurowizja 2019: Zwycięzca znany już przed rozpoczęciem konkursu?

Eurowizja 2019: Zwycięzca znany już przed rozpoczęciem konkursu?
Źródło zdjęć: © East News

13.05.2019 12:57, aktual.: 13.05.2019 13:57

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Eurowizja 2019 rozpoczyna się za niecałą dobę, we wtorek 14 maja. Jednak już teraz z dużym prawdopodobieństwem można wskazać potencjalnego zwycięzcę. Typy bukmacherów nie pozostawiają wątpliwości.

Eurowizja 2019 - Holandia zdecydowanym faworytem?

Eurowizja 2019 rozpoczyna się już 14 maja we wtorek. Podczas konkursu w Tel Awiwie wystąpi 17 wykonawców reprezentujących kraje z całej Europy, w tym polski zespół Tulia. Jednak według prognoz bukmacherów można wytypować już potencjalnego zwycięzcę.

Eurowizja w tym roku ma należeć do Holandii. Tegorocznym reprezentantem tego kraju jest Duncan Laurance, który wykona utwór “Arcade”. Piosenka utrzymuje się na szczytach oficjalnych rankingów Eurowizji. Z analiz bukmacherów wynika, że ma ona aż 21 procent szans na wygraną w konkursie.

Według zakładów w tym roku mają liczyć się wyłącznie trzy państwa: Holandia, Szwecja i Francja. Sytuacja co prawda może jeszcze ulec zmianie, ale już teraz można założyć, że Holandia z dużym prawdopodobieństwem znajdzie się na podium.

Eurowizja 2019 - reprezentacja Holandii

Duncan Laurence, tegoroczny reprezentant Holandii, jest jednym z głównych faworytów do zwycięstwa Eurowizji 2019.

Jego utwór “Arcade”, który artysta zagra podczas konkursu, już teraz cieszy się ogromnych zainteresowaniem wśród fanów i krytyków. Piosenka to popowa ballada z wchodzącym w ucho refrenem.

Szokujący jest również klip, w którym Duncan Laurence pojawia się całkowicie nago. Teledysk został obejrzany już 7 milionów razy w serwisie YouTube, a także bije rekordy na platformie Spotify.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (13)
Zobacz także