Trwa ładowanie...

Eurowizja 2019. Gdzie oglądać transmisję z konkursu w telewizji i online?

Eurowizja w tym roku zawita do Izraela. Będzie transmitowana w kilkudziesięciu krajach świata, w tym w Polsce. Sprawdzamy, gdzie można obejrzeć Konkurs Piosenki Eurowizji w telewizji i internecie.

Eurowizja 2019. Gdzie oglądać transmisję z konkursu w telewizji i online?Źródło: East News, fot: JACK GUEZ
d16xbii
d16xbii

Eurowizja 2019. Gdzie oglądać transmisję z konkursu w telewizji?

Tegoroczny Konkurs Piosenki Eurowizji odbędzie się w Centrum Kongresowym w Tel Awiwie w Izraelu. Odbędzie się w dniach 14-18 maja.

Pierwszy półfinał we wtorek 14 maja. Wystąpi w nim polski zespół folkowy Tulia z piosenką “Fire Of Love (Pali się)”. Powalczy m.in. z reprezentantami Australii, Cypru, Grecji, Islandii, Portugalii i Serbii, których uznaje się za faworytów półfinału. Transmisja show rozpocznie się o godzinie 21:00 na antenie TVP 1 oraz TVP Polonia.

Drugi półfinał dwa dni później. Jego transmisja rozpocznie się o tej samej godzinie na tych samych kanałach. W czwartek 16 maja na scenie zobaczymy m.in. reprezentantów Holandii, Szwecji, Rosji i Chorwacji.

Finał Eurowizji także o 21:00 na TVP 1 i TVP Polonia. W sobotę na scenie wystąpią kraje z tzw. Wielkiej Piątki (Francja, Niemcy, Włochy, Hiszpania i Wielka Brytania) oraz gospodarz Izrael, które miały zapewniony udział w finale. Do nich dołączy 10 najlepszych reprezentacji z każdego półfinału.

Eurowizja 2019. Gdzie oglądać transmisję z konkursu online?

Transmisja z show będzie również dostępna w internecie. Konkurs można obejrzeć na stronie eurowizja.tvp.pl, na oficjalnym kanale Eurowizji na Youtube oraz na oficjalnym fanpage’u na Facebooku. Godzina rozpoczęcia transmisji jest taka sama jak w telewizji.

d16xbii
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d16xbii