Trwa ładowanie...
d1j58bf

Eurowizja 2019. Drugi półfinał za nami! Tych wykonawców zobaczymy w finale Eurowizji

W trakcie drugiego półfinału Eurowizji 2019 zobaczyliśmy 18 wykonawców prezentujących swoje piosenki. Niestety, tylko 10 z nich powalczy w sobotę o wielką wygraną.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Roko z Chorwacji nie zrobił ogromne show, ale nie dostał się do finału Eurowizji 2019
Roko z Chorwacji nie zrobił ogromne show, ale nie dostał się do finału Eurowizji 2019 (East News, Fot: East News)
d1j58bf

Drugi półfinał Eurowizji 2019 za nami! Z każdego półfinału Eurowizji 2019 awansuje 10 krajów, które zostaną wybrane poprzez głosowanie telewidzów i jury w systemie 50/50. Państwa zakwalifikowane do wielkiego finału zostaną ogłoszone w kolejności losowej.

ZOBACZ TAKŻE: Doda weźmie udział w Eurowizji? "Więcej wsparcia dla tych artystów by się przydało"

Kraje, które rywalizowały ze sobą to: Armenia, Irlandia, Mołdawia, Szwajcaria, Łotwa, Rumunia, Dania, Szwecja, Austria, Chorwacja, Malta, Litwa, Rosja, Albania, Norwegia, Holandia, Północna Macedonia i Azerbejdżan.

d1j58bf

W finale zobaczymy: Tamarę Todevską z Macedonii, Duncana Laurence'a z Holandii, Jonida Maliqi z Albanii, Johna Ludviqa ze Szwecji, Siergieja Łazariewa z Rosji, Chingiz z Azerbejdżanu, Leonorę z Danii, KEiiNO z Norwegii, Luca Hänni ze Szwajcarii oraz Michela Pace z Malty.

I choć niestety w finale nie znalazł się polski zespół Tulia, to i tak warto oglądać kolorowe show dla ogromnych emocji!

W końcu gościem specjalnym będzie Madonna!

d1j58bf

Podziel się opinią

Share

d1j58bf

d1j58bf