Trwa ładowanie...

Eurowizja 2019. Drugi półfinał za nami! Tych wykonawców zobaczymy w finale Eurowizji

W trakcie drugiego półfinału Eurowizji 2019 zobaczyliśmy 18 wykonawców prezentujących swoje piosenki. Niestety, tylko 10 z nich powalczy w sobotę o wielką wygraną.

Share
Eurowizja 2019. Drugi półfinał za nami! Tych wykonawców zobaczymy w finale EurowizjiŹródło: East News, fot: East News
d3bw64x

Drugi półfinał Eurowizji 2019 za nami! Z każdego półfinału Eurowizji 2019 awansuje 10 krajów, które zostaną wybrane poprzez głosowanie telewidzów i jury w systemie 50/50. Państwa zakwalifikowane do wielkiego finału zostaną ogłoszone w kolejności losowej.

ZOBACZ TAKŻE: Doda weźmie udział w Eurowizji? "Więcej wsparcia dla tych artystów by się przydało"

Kraje, które rywalizowały ze sobą to: Armenia, Irlandia, Mołdawia, Szwajcaria, Łotwa, Rumunia, Dania, Szwecja, Austria, Chorwacja, Malta, Litwa, Rosja, Albania, Norwegia, Holandia, Północna Macedonia i Azerbejdżan.

d3bw64x

W finale zobaczymy: Tamarę Todevską z Macedonii, Duncana Laurence'a z Holandii, Jonida Maliqi z Albanii, Johna Ludviqa ze Szwecji, Siergieja Łazariewa z Rosji, Chingiz z Azerbejdżanu, Leonorę z Danii, KEiiNO z Norwegii, Luca Hänni ze Szwajcarii oraz Michela Pace z Malty.

I choć niestety w finale nie znalazł się polski zespół Tulia, to i tak warto oglądać kolorowe show dla ogromnych emocji!

W końcu gościem specjalnym będzie Madonna!

d3bw64x
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3bw64x
d3bw64x