RozrywkaEurowizja 2017: Włodek Pawlik trzyma kciuki za Kasię Moś i wytyka reguły głosowania

Eurowizja 2017: Włodek Pawlik trzyma kciuki za Kasię Moś i wytyka reguły głosowania

Eurowizja 2017: Włodek Pawlik trzyma kciuki za Kasię Moś i wytyka reguły głosowania
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe | Dominika Cuda
oprac. Anna Ryta

05.05.2017 13:58, aktual.: 08.05.2017 08:40

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Już 9 maja w pierwszym półfinale Kasia Moś, nasza reprezentantka w Konkursie Piosenki Eurowizja Kijów 2017, wykona piosenkę "Flashlight". Piosenkarkę wspiera m.in. Włodek Pawlik.

Włodek Pawlik, znany i ceniony pianista i kompozytor, a także jeden z jurorów wybierających polskiego kandydata na Eurowizję, wysoko ocenia szanse naszej reprezentantki mówiąc wprost, że Kasia Moś "ma duże szanse, jeśli nie na wygranie Eurowizji, to na powalczenie o miejsce w ścisłej czołówce". Jego zdaniem, "wokalistka ma znakomity, pełen ekspresji głos, ciekawą i ukazującą jej walory wokalne piosenkę, ale również jest atrakcyjną i świetnie czującą scenę artystką". Muzyk przyznaje jednocześnie, że próba pokuszenia się o przewidzenie werdyktu końcowego jest tak naprawdę wróżeniem z fusów.

- Festiwale Eurowizji mają specyficzne i według mnie, kontrowersyjne reguły głosowania, często nieadekwatne do muzycznych kryteriów. Dlatego tak ważne w tym przypadku jest namawianie rodaków za granicą do głosowania na naszą reprezentantkę - powiedział Pawlik. A wy jak oceniacie szanse Polki?

Obraz
© Materiały prasowe

Tu pobierzesz za darmo aplikację Program TV:

Źródło artykułu:Informacja prasowa
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (13)
Zobacz także