Trwa ładowanie...
18-05-2016 13:30

Eurowizja 2016: Michał Szpak o swoim sukcesie

d1gwmzn
d1gwmzn

Finał tegorocznego konkursu Eurowizji przejdzie do historii jako jeden z najbardziej emocjonujących. Zmieniona procedura podawania punków od jurorów do końca trzymała wszystkich w napięciu. Szczególnie mocne nerwy musiał mieć Michał Szpak, który długo zajmował przedostatnią pozycję z kilkoma punktami na koncie. Jego pozycję diametralnie zmieniły głosy widzów - awansowały wokalistę na ósme miejsce. Jak komentuje sytuację?

- Najbardziej cieszy mnie to, że zająłem trzecie miejsce w głosowaniu publiki, że mam trzecie miejsce, jeśli chodzi o historię polskich wyników na Eurowizji - mówi Szpak.

Trzeba przyznać, że ostateczny wynik jest prawdziwym powodem do dumy. Czy w związku z tym piosenkarz zgodnie z zapowiedziami odpowiednio świętował sukces?

- Oblewałem sukces do samego rana, wróciłem o dziewiątej- dodaje z rozbawieniem.

d1gwmzn

Jak się okazuje, odniesiony sukces znacznie poszerzył Michałowi Szpakowi możliwości zaprezentowania się światowej publiczności. Wokalistą zainteresowały się także kraje spoza Unii Europejskiej. Gdzie wystąpi Szpak? Odpowiedź znajdziecie w powyższym wideo.

d1gwmzn
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1gwmzn