Trwa ładowanie...

"Euro na dwa serca": Okupnik, Gąsowski i Marczuk w piłkarskim show TVP

"Euro na dwa serca": Okupnik, Gąsowski i Marczuk w piłkarskim show TVPŹródło: AKPA
dqf0ry4
dqf0ry4

Polskie oraz ukraińskie gwiazdy kultury, sportu i showbiznesu sprawdzą swoją wiedzę o Polsce i Ukrainie w specjalnym show, które TVP1 nada w przeddzień rozpoczęcia Mistrzostw Europy. Widowisko poprowadzi Paulina Chylewska.

Ideą programu jest zbliżenie do siebie dwóch narodów organizujących mistrzostwa: Polski i Ukrainy. Będzie miał on formułę quizu wiedzowego. Uczestnicy zabawy, znane gwiazdy, zostaną podzieleni na dwie drużyny. Polskę w programie reprezentować będą: Tatiana Okupnik, Piotr Kędzierski, Piotr Gąsowski i Małgorzata Pieńkowska.

Po drugiej stronie zasiądą Ukraińcy od lat związani z naszym krajem. Wśród nich Olena Leonenko, tancerz Żora Koroliow i, znany z zespołu Kozak System Haidamaki, muzyk Iwan Lenyo. Drużynę ukraińską wspomoże dodatkowo Weronika Marczuk.

dqf0ry4

Obie drużyny będą miały za zadanie wykazanie się wiedzą na temat kraju drużyny przeciwnej oraz znajomością zagadnień piłkarskich. W audycji padną pytania o kulturę, obyczaje, muzykę oraz kuchnię. Można też będzie usłyszeć wiele anegdot o nas naszych wschodnich sąsiadach, posłuchać ciekawostek na temat Ukrainy czy też poznać ukraińskie poczucie humoru.

Konkursy będą przeplatane występami artystycznymi m.in. polsko-ukraińskiego zespołu Enej i folkowej, ukraińskiej grupy śpiewająca a capella „Tercja pikardyjska”, a także kabaretu „Pod Wyrwigroszem”.

Show pojawi się na antenie w czwartek 7 czerwca br o 21.25. Producentem programu jest firma ARS Republica należąca do grupy komunikacyjnej Klaxon Communications.

(fot. AKPA)
Źródło: (fot. AKPA)
(fot. AKPA)
Źródło: (fot. AKPA)

[

]( http://www.wirtualnemedia.pl )

dqf0ry4

Zobacz także:

[

Jurorka znowu pokazala za dużo! Czy to jest jeszcze sexy?! ]( http://teleshow.pl/gid,13387625,img,13387656,kat,,sid,144,title,Najwiekszy-wygrany-Bitwy-na-glosy-biust-Wegorzewskiej,galeria.html )
[

Tancerki „Tańca z gwiazdami” mówią całą prawdę o programie ]( http://teleshow.pl/gid,13400409,img,13400439,kat,,title,Tancerki-Tanca-z-gwiazdami-mowia-cala-prawde,galeria.html )
[

Takiej jej nie znacie!Czy Kożuchowska wolałaby ukryć te zdjęcia? ]( http://teleshow.wp.pl/malgorzata-kozuchowska-takiej-jej-nie-znacie-6026604057236609g )
[

Bohaterowie „I kto to mówi” 20 lat później ]( http://film.wp.pl/zobacz-jak-sie-zmienili-bohaterowie-komedii-i-kto-to-mowi-6025275548005505g ) * Jesteśmy też na Facebooku! Dołącz do nas!* Teleshow.pl na Facebooku

dqf0ry4
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dqf0ry4