Trwa ładowanie...
d14sts9

Esmeralda Godlewska została "pielęgniarką". Celebrytka wykorzystuje swoje 5 minut

Dla sióstr Godlewskich internetowa kariera to zdecydowanie za mało. Wykorzystują swoje pięć minut i próbują sił w muzyce i telewizji. Esmeralda właśnie pochwaliła się nowym zajęciem.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Celebrytka korzysta z każdej okazji, by zaistnieć.
Celebrytka korzysta z każdej okazji, by zaistnieć. (Instagram.com, Fot: www.instagram.com/esmeralda_godlewska)
d14sts9

Zasłynęły wykonaniem świątecznej piosenki, a ich popularność w głównej mierze opiera się na hejcie. Są kontrowersyjne, szokują i doskonale wiedzą, jak na tym zarobić. Siostry Godlewskie zachowują się tak, jakby sława pozbawiła ich jakiegokolwiek poczucia wstydu.

Jednak to, co dla nas jest powodem do hejtu, dla nich sposobem na zarobek i promocją swojej osoby. I udowadniają to raz za razem. Teraz to Monika, szerzej znana jako Esmeralda, wykorzystuje swój moment na szycie. Na instagramowy profil wrzuciła zdjęcie z planu serialu "Lekarze na start", emitowany przez stację TV Puls, gdzie obsadzono ją w roli pielęgniarki.

Instagram.com
Podziel się

Na fotce pozuje z koleżanką z planu. Mają na sobie teoretycznie te same stroje, jednak Godlewska zdecydowanie bardziej zwraca na siebie uwagę. Celebrytka wygląda tak, jakby dostała ubrania o przynajmniej dwa rozmiary za małe. Wyeksponowany biust, mocno opięty fartuch i spódniczka, która nie zakrywa nawet jednej czwartej długości uda – właśnie tak prezentuje się "siostra Esmeralda".

d14sts9

W komentarzach oczywiście zawrzało. Obserwatorzy celebrytki żywo dyskutowali o jej stroju, wyglądzie i zachowaniu. Niektórzy wypominali niedawny wypadek, inni krytykowali to, w jaki sposób Monika Godlewska pokazuje się światu.

Byli jednak i tacy, których stylizacja Esmeraldy wręcz zachwyciła. "Perfekcyjna… Śliczna", "Zrobisz mi zastrzyk?" – pisali Internauci. Niektórzy życzą celebrytce dalszego rozwoju w branży telewizyjnej: "Powinnaś występować w "Królowych życia". Definitywnie".

A wy co uważacie o nowym zajęciu celebrytki?

d14sts9

Podziel się opinią

Share

d14sts9

d14sts9