Trwa ładowanie...

Empik wypuszcza na rynek nową aplikację streamingową Empik Music

Empik zaprezentował nowy projekt online. To aplikacja streamingowa Empik Music. W ten sposób firma chce zaistnieć na rynku streamingu, który bardzo prężnie się rozwija i zbiera coraz większe grono zainteresowanych w Polsce.

Share
Empik wypuszcza na rynek nową aplikację streamingową Empik Music
Źródło: Getty Images
d4co2j0

Empik Music to aplikacja streamingowa, która zapewnia dostęp do milionów utworów polskich i zagranicznych wykonawców, tysięcy tekstów piosenek oraz muzycznych inspiracji od największych gwiazd i ekspertów. Co wtorek swoją autorską playlistę "to co lubię w moim klubie" będzie prezentował Wojciech Mann. Znajdziemy tu także muzyczne inspiracje z cyklu #tomigra od takich artystów jak od sanah, PRO8L3M czy Roksana Węgiel.

""Empik od kilkudziesięciu lat bacznie obserwuje zmieniające się trendy w branży muzycznej i jako ekspert promuje początkujących artystów i wspiera znane głosy. Jednocześnie jest firmą technologiczną z sukcesem operującą w środowisku e-commerce i aplikacji mobilnych. Teraz odważnie wkracza w nowy segment rynku i wprowadza do oferty usługę streamingu muzyki" - czytamy w oficjalnym komunikacie.

Aby zapłacić za usługę, nie będzie konieczne podpinanie karty płatniczej do konta w aplikacji. Istnieje możliwość zapłaty w kasach salonów Empik.

W standardowym pakiecie 1-miesięcznym pierwsze 30 dni korzystania z aplikacji jest za darmo. Można też zakupić pakiet na 3, 6 lub 12 miesięcy.

Użytkownicy Empik Premium zyskują dostęp do aplikacji na dwa miesiące za darmo. Empik Music dostępne jest na systemy Android oraz iOS.

d4co2j0

Podziel się opinią

Share
d4co2j0
d4co2j0