Trwa ładowanie...

Empik wypuszcza na rynek nową aplikację streamingową Empik Music

Empik zaprezentował nowy projekt online. To aplikacja streamingowa Empik Music. W ten sposób firma chce zaistnieć na rynku streamingu, który bardzo prężnie się rozwija i zbiera coraz większe grono zainteresowanych w Polsce.

Empik wypuszcza na rynek nową aplikację streamingową Empik MusicŹródło: Getty Images
d2tyocu
d2tyocu

Empik Music to aplikacja streamingowa, która zapewnia dostęp do milionów utworów polskich i zagranicznych wykonawców, tysięcy tekstów piosenek oraz muzycznych inspiracji od największych gwiazd i ekspertów. Co wtorek swoją autorską playlistę "to co lubię w moim klubie" będzie prezentował Wojciech Mann. Znajdziemy tu także muzyczne inspiracje z cyklu #tomigra od takich artystów jak od sanah, PRO8L3M czy Roksana Węgiel.

""Empik od kilkudziesięciu lat bacznie obserwuje zmieniające się trendy w branży muzycznej i jako ekspert promuje początkujących artystów i wspiera znane głosy. Jednocześnie jest firmą technologiczną z sukcesem operującą w środowisku e-commerce i aplikacji mobilnych. Teraz odważnie wkracza w nowy segment rynku i wprowadza do oferty usługę streamingu muzyki" - czytamy w oficjalnym komunikacie.

Aby zapłacić za usługę, nie będzie konieczne podpinanie karty płatniczej do konta w aplikacji. Istnieje możliwość zapłaty w kasach salonów Empik.

W standardowym pakiecie 1-miesięcznym pierwsze 30 dni korzystania z aplikacji jest za darmo. Można też zakupić pakiet na 3, 6 lub 12 miesięcy.

Użytkownicy Empik Premium zyskują dostęp do aplikacji na dwa miesiące za darmo. Empik Music dostępne jest na systemy Android oraz iOS.

d2tyocu
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2tyocu