Trwa ładowanie...

Emmy 2019: Julia Roberts perfekcyjnie zareagowała na pominięcie jej w nominacjach

Julia Roberts ma na tyle opanowaną sztukę odbierana nagród, że wie również, jak przyjąć porażkę. Aktorka w idealny sposób zareagowała na brak nominacji do Emmy 2019.

Emmy 2019: Julia Roberts perfekcyjnie zareagowała na pominięcie jej w nominacjachŹródło: East News
d2vsvrr
d2vsvrr

Julia Roberts. Perfekcyjna reakcja na pominięcie w nominacjach Emmy 2019

Julia Roberts, gwiazda serialu “Homecoming”, nie otrzymała nominacji do nagrody Emmy 2019 za swój udział w produkcji, gdzie pełni także funkcję producenta wykonawczego. Jednak aktorka z całą pewnością mogłaby liczyć na wygraną w kategorii “Najlepsza reakcja na brak nominacji”, gdyby taka istniała..

Roberts zamieściła zdjęcie na Instagramie, w którym widzimy zrzut z ekranu jej telefonu. Widać na nim powiadomienie informujące o braku nominacji dla aktorki, a także dla George’a Clooneya oraz Emmy Stone.

“Przynajmniej znalazłam się w wyjątkowym towarzystwie” - napisała Roberts na Instagramie pod zdjęciem.

Serial Clooneya “Catch-22” dostał co prawda dwie nominacje w technicznych kategoriach - realizacja dźwięku oraz efekty wizualne, ale nie otrzymał żadnego indywidualnego wyróżnienia. Stone oraz produkcja Netfliska “Maniac”, w której występuje, zostali całkowicie pominięci.

d2vsvrr

Roberts może czuć się jednak dotknięta brakiem nominacji, ponieważ nominowany został netfliksowy koncert Beyonce, również zatytułowany “Homecoming”. Aż w sześciu kategoriach.

d2vsvrr
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2vsvrr