EMMY 2013: Rozdanie nagród na żywo na kanale E! Entertainment

EMMY 2013: Rozdanie nagród na żywo na kanale E! Entertainment

20.09.2013 17:05

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Na antenę E! Entertainment powracają relacje „Prosto z Czerwonego Dywanu”. Najnowszy odcinek programu poświęcony będzie jednemu z najciekawszych wydarzeń nadchodzących dni – rozdaniu nagród Emmy. Transmisja na żywo już w najbliższą niedzielę, 22 września o północy.

Zaledwie kilka dni dzieli nas od jednego z najbardziej oczekiwanych wydarzeń telewizyjnych - rozdania nagród Emmy. Prezenterzy stacji E! Ryan Seacrest oraz Giuliana Rancic będą towarzyszyć największym gwiazdom podczas gali, obserwując bacznie wszystkie emocje rodzące się podczas tej niezwykłej nocy. Wydarzenie będzie transmitowane na żywo, bezpośrednio z Nokia Theater. Reporterzy przeprowadzą wywiady z aktorami ubiegającymi się o statuetkę, przedstawią najciekawsze opinie ekspertów oraz ocenią, czyja kreacja zrobiła na nich największe wrażenie. Transmisję z Czerwonego Dywanu poprzedzi wielkie odliczanie do rozpoczęcia części oficjalnej.

W tym roku relacja z tej wyjątkowej gali zostanie wyemitowana w ponad 160 krajach na całym świecie. Ryan Seacrest i Giuliana Rancic, przez cały czas obecni na czerwonym dywanie, będą na bieżąco komentować wszystko, co dzieje się na rozdaniu nagród Emmy. Specjalni goście stacji E!, Ross Mathews i Kelly Osbourne zdradzą widzom najbardziej sensacyjne plotki prosto ze świata Hollywood, a także porozmawiają o tym, która z gwiazd miała najlepszą kreację. Ich relacja będzie transmitowana ze specjalnie oddzielonego Skybox’u znajdującego się wysoko nad Czerwonym Dywanem.

Po wywiadach z największymi osobowościami, widzowie będą mieli okazję przyjrzeć się najdrobniejszym szczegółom zjawiskowych kreacji defilujących po czerwonym dywanie gwiazd. Dzięki wykorzystaniu ponad 20 obiektywów, stacja E! wyłapie każdy warty uwagi moment.

Zanim rozlegnie się stukot szpilek przed Nokia Theatre, stacja E! rozpocznie wielkie odliczanie do oficjalnej gali, które poprowadzi niezastąpiona reporterka E! Wiadomości Giuliana Rancic. Widzowie zobaczą przygotowania do oficjalnej gali, najbardziej sensacyjne wydarzenia oraz komentarze ekspertów, którzy zdradzą kto według nich powinien wrócić do domu ze statuetką Emmy.

Wszystko to już w niedzielę 22 września tylko na E! Entertainment od godziny 00:00.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (0)
Zobacz także