Trwa ładowanie...
d48vzjq

Emilio Estevez wraca do roli po 25 latach. Wrzucił nostalgiczne zdjęcie

Emilio Estevez zasili obsadę serialu "Potężne Kaczory", który nawiązuje do przebojowej serii z lat 90. Dla aktora może to być wielki powrót, bo od dawna praktycznie nie pokazuje się na ekranie.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Emilio Estevez skończy w tym roku 58 lat. Od dawna praktycznie nie pokazuje się na ekranie
Emilio Estevez skończy w tym roku 58 lat. Od dawna praktycznie nie pokazuje się na ekranie (Getty Images)
d48vzjq

Disney szykuje serial "The Mighty Ducks", w którym rolę niezapomnianego trenera młodych hokeistów znowu zagra Emilio Estevez. "Kto raz był Kaczorem, zawsze będzie Kaczorem! Po 25 latach jestem zachwycony, że mogę znowu zawiązać sznurowadła w moich łyżwach, założyć kurtkę trenera Bombaya i powrócić do ikonicznej roli w nowym epizodzie 'Potężnych Kaczorów'" – napisał Estevez w oświadczeniu dla prasy.

Estevez dał się przy okazji sfotografować w pełnym stroju hokejowym. I trzeba przyznać, że po 25 latach prezentuje się świetnie w tym wydaniu. Na drugiej fotce zapozował z młodą obsadą "Potężnych Kaczorów".

d48vzjq

Zobacz także: Upadek dziecięcej gwiazdy. Przykro patrzeć na te zdjęcia

"The Mighty Ducks" będzie 10-odcinkowym serialem kręconym dla platformy Disney+. W prace nad produkcją zaangażowani są twórcy oryginalnej trylogii z lat 1992-1996, w której występował Estevez.

  Materiały prasowe
(Materiały prasowe)

W serialu na pewno zobaczymy Brady'ego Noona ("Zakazane imperium", "Grzeczni chłopcy") i Lauren Graham ("Kochane kłopoty"). Noon zagrał 12-letniego Evana, który wyleciał z drużyny Potężnych Kaczorów i z pomocą mamy (Lauren Graham) będzie tworzył drużynę wyrzutków, by rzucić wyzwanie Kaczorom.

d48vzjq

Emilio Estevez był u szczytu sławy, gdy po raz pierwszy wcielał się w trenera Gordona Bombaya. W drugiej połowie lat 90. jego kariera zaczęła jednak zwalniać. A przez ostatnie 10 lat zagrał tylko w dwóch filmach (ostatni raz w "Nieposłusznych" z 2018 r.).

Obejrzyj zwiastun filmu "Szarlatan":

d48vzjq

Podziel się opinią

Share
d48vzjq
d48vzjq