Trwa ładowanie...

Emilio Estevez wraca do roli po 25 latach. Wrzucił nostalgiczne zdjęcie

Emilio Estevez zasili obsadę serialu "Potężne Kaczory", który nawiązuje do przebojowej serii z lat 90. Dla aktora może to być wielki powrót, bo od dawna praktycznie nie pokazuje się na ekranie.

Share
Emilio Estevez wraca do roli po 25 latach. Wrzucił nostalgiczne zdjęcie
Źródło: Getty Images
d3zk0hp

Disney szykuje serial "The Mighty Ducks", w którym rolę niezapomnianego trenera młodych hokeistów znowu zagra Emilio Estevez. "Kto raz był Kaczorem, zawsze będzie Kaczorem! Po 25 latach jestem zachwycony, że mogę znowu zawiązać sznurowadła w moich łyżwach, założyć kurtkę trenera Bombaya i powrócić do ikonicznej roli w nowym epizodzie 'Potężnych Kaczorów'" – napisał Estevez w oświadczeniu dla prasy.

Estevez dał się przy okazji sfotografować w pełnym stroju hokejowym. I trzeba przyznać, że po 25 latach prezentuje się świetnie w tym wydaniu. Na drugiej fotce zapozował z młodą obsadą "Potężnych Kaczorów".

d3zk0hp

"The Mighty Ducks" będzie 10-odcinkowym serialem kręconym dla platformy Disney+. W prace nad produkcją zaangażowani są twórcy oryginalnej trylogii z lat 1992-1996, w której występował Estevez.

Materiały prasowe
Źródło: Materiały prasowe

W serialu na pewno zobaczymy Brady'ego Noona ("Zakazane imperium", "Grzeczni chłopcy") i Lauren Graham ("Kochane kłopoty"). Noon zagrał 12-letniego Evana, który wyleciał z drużyny Potężnych Kaczorów i z pomocą mamy (Lauren Graham) będzie tworzył drużynę wyrzutków, by rzucić wyzwanie Kaczorom.

d3zk0hp

Emilio Estevez był u szczytu sławy, gdy po raz pierwszy wcielał się w trenera Gordona Bombaya. W drugiej połowie lat 90. jego kariera zaczęła jednak zwalniać. A przez ostatnie 10 lat zagrał tylko w dwóch filmach (ostatni raz w "Nieposłusznych" z 2018 r.).

Obejrzyj zwiastun filmu "Szarlatan":

d3zk0hp

Podziel się opinią

Share
d3zk0hp
d3zk0hp