Trwa ładowanie...
emilia pietras

Emilia Pietras z "Top Model" wyszła za mąż. Znacznie się zmieniła

Modelka z pierwszej edycji popularnego show TVN została żoną. Po 10 latach od udziału w programie wygląda nieco inaczej. Na pierwszy rzut oka można jej nie poznać.

Share
Emilia Pietras z "Top Model" wyszła za mąż. Znacznie się zmieniła
Źródło: ONS
d1j6ylv

Emilia Pietras jako drobna brunetka swoim eterycznym wdziękiem zachwycała jurorów i widzów 1. edycji "Top Model". Była jedną z faworytek, ale odpadła w 9. odcinku.

Wówczas 23-letnia początkująca modelka i studentka ASP zajmowała się też samotnym wychowaniem rocznego dziecka. Mimo to udało jej się spełnić marzenia i została profesjonalną modelką. Zatrudniła ją jedna z popularnych, warszawskich agencji modelek.

Zobacz: "Top Model": Joanna Krupa i Marcin Tyszka zdradzili sekret programu

Nie tylko kariera ułożyła się po myśli Pietras. W jej życiu pojawił się nowy mężczyzna. Zakochani zdecydowali się na ślub, który wzięli 15 sierpnia.

d1j6ylv

Znajomi pary pochwalili się w mediach społecznościowych zdjęciami z uroczystości. Widać na nich, że Emilia Pietras zapuściła włosy i zmieniła ich kolor na blond. W jednym z najszczęśliwszych dni jej życia postawiła na dziewczęce upięcie falowanej fryzury.

Panna młoda wybrała suknię ślubną w stylu boho. Przewiewny materiał niezakrywający kolan odjął jej lat. Widać, że modelka czuła się w tej kreacji swobodnie.

Młodej parze gratulujemy i życzymy wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia.

d1j6ylv

Podziel się opinią

Share
d1j6ylv
d1j6ylv