Trwa ładowanie...
d3gh8ho

Emilia Pietras z "Top Model" wyszła za mąż. Znacznie się zmieniła

Modelka z pierwszej edycji popularnego show TVN została żoną. Po 10 latach od udziału w programie wygląda nieco inaczej. Na pierwszy rzut oka można jej nie poznać.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Emilia Pietras wyszła za mąż.
Emilia Pietras wyszła za mąż. (ONS)
d3gh8ho

Emilia Pietras jako drobna brunetka swoim eterycznym wdziękiem zachwycała jurorów i widzów 1. edycji "Top Model". Była jedną z faworytek, ale odpadła w 9. odcinku.

Wówczas 23-letnia początkująca modelka i studentka ASP zajmowała się też samotnym wychowaniem rocznego dziecka. Mimo to udało jej się spełnić marzenia i została profesjonalną modelką. Zatrudniła ją jedna z popularnych, warszawskich agencji modelek.

Zobacz: "Top Model": Joanna Krupa i Marcin Tyszka zdradzili sekret programu

Nie tylko kariera ułożyła się po myśli Pietras. W jej życiu pojawił się nowy mężczyzna. Zakochani zdecydowali się na ślub, który wzięli 15 sierpnia.

d3gh8ho

Znajomi pary pochwalili się w mediach społecznościowych zdjęciami z uroczystości. Widać na nich, że Emilia Pietras zapuściła włosy i zmieniła ich kolor na blond. W jednym z najszczęśliwszych dni jej życia postawiła na dziewczęce upięcie falowanej fryzury.

Panna młoda wybrała suknię ślubną w stylu boho. Przewiewny materiał niezakrywający kolan odjął jej lat. Widać, że modelka czuła się w tej kreacji swobodnie.

Młodej parze gratulujemy i życzymy wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia.

d3gh8ho

Podziel się opinią

Share
d3gh8ho
d3gh8ho