RozrywkaElżbieta Zapendowska: Znana jurorka krytykuje Dodę. OSTRO!

Elżbieta Zapendowska: Znana jurorka krytykuje Dodę. OSTRO!

Elżbieta Zapendowska: Znana jurorka krytykuje Dodę. OSTRO!
Źródło zdjęć: © AKPA

30.09.2011 11:35, aktual.: 25.11.2013 12:48

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

[

]( http://www.fakt.pl )
Doda (27 l.) nie ma teraz najlepszego okresu w swojej karierze. Nie dość, że jej ostatnia płyta sprzedaje się słabo, a na koncerty przychodzi coraz mniej ludzi, to jeszcze na jej głowę spada zewsząd ostra krytyka. Artystkę właśnie podsumowała Elżbieta Zapendowska (64 l.), która twierdzi, że muzyka Królowej jest po prostu słaba.

fot. AKPA

Jurorka programu „Must Be The Music”„Must Be The Music” Polsatu nigdy nie przebiera w słowach. Ale jej pozycja najlepszej nauczycielki emisji głosu w Polsce pozwala wypowiadać się ostro na temat kondycji polskich artystów. Tym razem postanowiła dopiec samej Dodzie, która ostatnio przechodzi wyraźny kryzys artystyczny.

– Najbardziej mi przeszkadza fakt, że Doda gra po prostu beznadziejną muzykę i ma okropne teksty piosenek! – ocenia artystkę pani Elżbieta.

Można się spodziewać, że po takiej wypowiedzi Zapendowska nie zyska sympatii w oczach Dody. A może nawet wokalistka, znana z niewyparzonego języka, pokusi się o ostrą ripostę. Tylko czy gwiazda nie powinna zastanowić się, czy lepiej nie posłuchać doświadczonej nauczycielki? Tym bardziej, że Zapendowska ma gotową receptę, co Doda powinna zrobić, by poprawić swój artystyczny poziom.

fot. AKPA

– Ona natychmiast musi zatrudnić dobrego tekściarza i kompozytora! – grzmi srogo pani Ela. – Ale to zresztą zarzut odnoszący się do większości polskich artystów... – dodaje Zapendowska.

Od niedawna Doda ma nowego menedżera, zainwestowała także w kosztowny teledysk nakręcony w Ameryce. Może powinna pójść za ciosem i zatrudnić odpowiednich ludzi, by poprawić jakość swojej muzyki? Czasami warto posłuchać rad doświadczonych znawców tematu. Nawet jeśli jest się przekonanym o tym, że wszystko jest w porządku...

Polecamy w wydaniu internetowym fakt.pl:

Zobacz także:

[

Jurorka znowu pokazala za dużo! Czy to jest jeszcze sexy?! ]( http://teleshow.pl/gid,13387625,img,13387656,kat,,sid,144,title,Najwiekszy-wygrany-Bitwy-na-glosy-biust-Wegorzewskiej,galeria.html )
[

Tancerki „Tańca z gwiazdami” mówią całą prawdę o programie ]( http://teleshow.pl/gid,13400409,img,13400439,kat,,title,Tancerki-Tanca-z-gwiazdami-mowia-cala-prawde,galeria.html )
[

Takiej jej nie znacie!Czy Kożuchowska wolałaby ukryć te zdjęcia? ]( http://teleshow.wp.pl/malgorzata-kozuchowska-takiej-jej-nie-znacie-6026604057236609g )
[

Bohaterowie „I kto to mówi” 20 lat później ]( http://film.wp.pl/zobacz-jak-sie-zmienili-bohaterowie-komedii-i-kto-to-mowi-6025275548005505g )

Źródło artykułu:WP Kobieta
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (0)
Zobacz także