Trwa ładowanie...

Elżbieta Romanowska przeszła metomorfozę

Elżbieta Romanowska ma powody do dumy. Aktorka może pochwalić się piękną figurą. Zdradziła swój sposób na skuteczne odchudzanie.

Share
Elżbieta Romanowska przeszła metomorfozę
Źródło: ONS.pl
d1ejtua

Elżbieta Romanowska największą popularność zdobyła dzięki roli w serialu "Ranczo". Ale kojarzymy ją także z hitu TVP "Ojca Mateusza" czy polsatowskiej "Pierwszej miłości". Co ciekawe, w obu tych serialach wciela się w gospodynię plebanii.

ZOBACZ TAKŻE: Barbara Kurdej-Szatan o "Tańcu z Gwiazdami": "Słyszałam o miłosnej klątwie"

Romanowska udowodniła także, że potrafi nie tylko dobrze grać. Świetnie sobie poradziła w "Tańcu z Gwiazdami", w którym partnerował jej Rafał Maserak. Para zajęła 2. miejsce w 5. edycji polsatowskiego show.

d1ejtua

Później aktorka pokazała też, że i śpiew nie jest dla niej żadną przeszkodą. Wzięła wówczas udział w "Jak oni śpiewają?" i "Twoja twarz brzmi znajomo".

Teraz zamiast o artystycznych stronach życia Elżbiety Romanowskiej, wszyscy mówią o jej wadze. Co prawda nigdy nie przejmowała się opiniami na temat swojego wyglądu, ale postanowiła zrobić coś dla zdrowia.

Ostatnio aktorka pochwaliła się zdjęciem z przejażdżki rowerowej. To wtedy fani zobaczyli, że gwiazda wygląda nieco inaczej.

Elżbieta Romanowska zdradziła, że sekret jej wagi tkwi w regularnych posiłkach i jeździe na rowerze.

d1ejtua

Jej dieta aktualnie opiera się na warzywach i rybach. Aktorka również coraz rzadziej sięga po mięso.

ONS.pl
Źródło: ONS.pl, fot: ons
d1ejtua

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1ejtua
d1ejtua