Trwa ładowanie...
d4g9ng0

Elżbieta Romanowska przeszła metomorfozę

Elżbieta Romanowska ma powody do dumy. Aktorka może pochwalić się piękną figurą. Zdradziła swój sposób na skuteczne odchudzanie.
Share
Elżbieta Romanowska przeszła metamorfozę. Aktorka zrzuciła wagę
Elżbieta Romanowska przeszła metamorfozę. Aktorka zrzuciła wagęŹródło: ONS.pl
d4g9ng0

Elżbieta Romanowska największą popularność zdobyła dzięki roli w serialu "Ranczo". Ale kojarzymy ją także z hitu TVP "Ojca Mateusza" czy polsatowskiej "Pierwszej miłości". Co ciekawe, w obu tych serialach wciela się w gospodynię plebanii.

ZOBACZ TAKŻE: Barbara Kurdej-Szatan o "Tańcu z Gwiazdami": "Słyszałam o miłosnej klątwie"

Romanowska udowodniła także, że potrafi nie tylko dobrze grać. Świetnie sobie poradziła w "Tańcu z Gwiazdami", w którym partnerował jej Rafał Maserak. Para zajęła 2. miejsce w 5. edycji polsatowskiego show.

d4g9ng0

Później aktorka pokazała też, że i śpiew nie jest dla niej żadną przeszkodą. Wzięła wówczas udział w "Jak oni śpiewają?" i "Twoja twarz brzmi znajomo".

Teraz zamiast o artystycznych stronach życia Elżbiety Romanowskiej, wszyscy mówią o jej wadze. Co prawda nigdy nie przejmowała się opiniami na temat swojego wyglądu, ale postanowiła zrobić coś dla zdrowia.

Ostatnio aktorka pochwaliła się zdjęciem z przejażdżki rowerowej. To wtedy fani zobaczyli, że gwiazda wygląda nieco inaczej.

Elżbieta Romanowska zdradziła, że sekret jej wagi tkwi w regularnych posiłkach i jeździe na rowerze.

d4g9ng0

Jej dieta aktualnie opiera się na warzywach i rybach. Aktorka również coraz rzadziej sięga po mięso.

    ONS.pl
Źródło: ONS.pl, Fot: ons
d4g9ng0

Podziel się opinią

Share
d4g9ng0
d4g9ng0