Trwa ładowanie...
d3baml9

Elżbieta Romanowska nie ma problemu z rozbieraniem na ekranie

Elżbieta Romanowska potrafiła odmówić reżyserowi, który chciał ją rozebrać przed kamerą. Nie wynikało to jednak z niechęci do pokazywania swojego ciała.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Elżbieta Romanowska na planie "Twoja twarz brzmi znajomo"
Elżbieta Romanowska na planie "Twoja twarz brzmi znajomo" (ONS.pl)
d3baml9

Niedawno dowiedzieliśmy się, że gwiazda "Rancza" nie pojawi się w nowym sezonie. Elżbieta Romanowska grała żonę Pietrka (Piotr Pręgowski). Postawna blondynka zaskarbiła sobie pokaźne grono fanów, którzy nie powinni rozpaczać po jej odejściu z serialu.

Romanowską można oglądać w "Twoja twarz brzmi znajomo". Uczestnicy muzycznego show wcielają się w słynnych piosenkarzy i piosenkarki, co oznacza konieczność zakładania często bardzo odważnych kreacji.

ZOBACZ TEŻ: Zaskoczenie w "Twoja twarz brzmi znajomo". Na scenę wkroczyła prawdziwa Maryla Rodowicz

d3baml9

Romanowska w filmie "Zgorszenie publiczne" czy "Tańcu z gwiazdami" pokazała, że nie wstydzi się swojego ciała. Teraz również nie zamierza ukrywać swoich krągłości, gdy zajdzie potrzeba ubrania krótkiej spódniczki czy stroju kąpielowego.

– Te parę minut występu na scenie przestajemy być sobą, my się rzeczywiście stajemy Lady Gagą czy Rihanną. To jest dla nas komfort. Raz to będzie skąpe bikini czy dość mocno wycięte body, a innym razem będzie to wielka balowa suknia, a innym razem męski strój – mówiła w rozmowie z "Super Expressem".

– Zdarzało mi się odmawiać negliżu, bo czytałam, że reżyser chciał tylko przyciągnąć tym widza do kina. Są jednak takie spektakle, gdzie się rozbieramy... Przecież to nie ja się rozbieram, tylko moja postać – tłumaczyła 36-letnia aktorka.

d3baml9

Obejrzyj: Elizabeth Hurley zachwyca w bikini

d3baml9

Podziel się opinią

Share

d3baml9

d3baml9