Fenomen Martyniuka. Sprawą zajęła się sama Jaworowicz

Zenek Martyniuk będzie gościem programu "Sprawa dla reportera"
Zenek Martyniuk będzie gościem programu "Sprawa dla reportera"
Źródło zdjęć: © ONS.pl

25.11.2020 07:30, aktual.: 02.03.2022 14:15

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Zenek Martyniuk, choć dziś opływa w luksusy i uznawany jest za gwiazdę disco polo, ma niezwykły sentyment do rodzinnych Gredeli na Podlasiu. To właśnie tam spędził całe dzieciństwo i właśnie tam rozegra się najnowszy odcinek "Sprawy dla reportera".

Bohaterem najbliższego czwartkowego odcinka "Sprawy dla reportera" będzie m.in. Zenon Martyniuk. Ekipa programu będzie gościć w domu rodzinnym króla disco polo, a jego mama Teresa zdradzi co nieco o dzieciństwie syna oraz jego drodze do sukcesu. Sam muzyk opowie też o zbiórce pieniędzy dla chłopca z Podlasia, który choruje na rdzeniowy zanik mięśni.

- Mój reportaż jest próbą zrozumienia "fenomenu" Zenona Martyniuka. Jest powrotem do jego rodzinnych stron, których nigdy nie opuścił i jako "chłopak z sąsiedztwa" włączył się w pomoc choremu dziecku. Zenon wychował się z kotami na podlaskiej ziemi, która stanowi jego bazę i siłę - powiedziała Elżbieta Jaworowicz w rozmowie z "Super Expressem".

Już teraz możemy uchylić rąbka tajemnicy i wyjawić sposób, w jaki pani Teresa uspokajała małego płaczącego Zenka. Okazuje się, że "wrzucała mu kota do kołyski, a ten się z nim bawił". Będziecie oglądać?

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (37)
Zobacz także