Trwa ładowanie...

Elżbieta Jaworowicz krzywdzi ludzi? Są pozwy!

Elżbieta Jaworowicz krzywdzi ludzi? Są pozwy!Źródło: AKPA
d11043i
d11043i

[

]( http://www.fakt.pl )

Niektóre osoby, które wystąpiły w "Sprawie dla reportera" rozważają pozwanie Elżbiety Jaworowicz - informuje "Newsweek". Dlaczego? Otóż dziennikarka miała ich ponoć wykorzystać nie informując, że za wypowiadane w jej programie słowa mogą zostać pozwani przez inne osoby lub instytucje.

A wszystko przez to, że "Sprawa dla reportera" nie bierze odpowiedzialności za poruszane tematy i związane z nimi wypowiedzi osób występujących w studio - czytamy w newsweek.pl.

d11043i

Stowarzyszenie poszkodowanych przez Jaworowicz nazwano "Stop Nierzetelni". Ludzie chcą, by podczas emisji programu na dole ekranu wyświetlano ostrzeżenie: "Osoby wypowiadające się w "Sprawie dla reportera" robią to na własne ryzyko i mogą za swoje słowa odpowiedzieć przed sądem. Redakcja bowiem nie bierze za nie odpowiedzialności".

I tak np. goszcząca w programie Olga Chobot na własny koszt musiała przepraszać za swoje wystąpienie u Jaworowicz. Dużo gorzej mieli natomiast Janusz Rawczuk, z którego zrobiono sutenera, Ryszard Kazimierczak, którego ogłoszono gwałcicielem i Krystyna Mrozowska, która po występie w "Sprawie dla reportera" straciła wszystko.

Według założycieli stowarzyszenia - Jaworowicz powinna informować swoich gości o konsekwencjach jakie mogą ponieść za wygłaszane sądy i opinie. A tak zachęcając ich i nakręcając do wypowiadania ostrych osądów - ma ich wykorzystywać.

Polecamy w wydaniu internetowym fakt.pl:

Seksowna wokalistka przyjedzie do Polski

d11043i
d11043i
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d11043i