Trwa ładowanie...

Elvis Costello i Sheryl Crow na "Rockefeller Plaza 30"

Share
Elvis Costello i Sheryl Crow na "Rockefeller Plaza 30"
Źródło: AFP
d1qnf90

Elvis Costello i Sheryl Crow wystąpią w odcinku kończącym trzeci sezon serialu "Rockefeller Plaza 30".

Epizod uświetnią również Adam Levine, frontman Maroon 5, i Mary J. Blige. Stacja NBC nie chce wyjawić, kogo zagrają muzycy.

W serii na co dzień gra Alec Baldwin, Tina Fey, Tracy Morgan i Jane Krakowski. Główna bohaterka, Liz Lemon, grana przez Fey, jest scenarzystką programu "TGS with Tracy Jordan". "Rockefeller Plaza 30" ukazuje jej utarczki z aroganckim szefem i zwariowaną gwiazdą oraz starania, aby jej program odniósł sukces.

d1qnf90

Odcinek kończący trzeci sezon nosi tytuł "Kidney Now!" i oprócz wymienionych już muzyków pojawią się także Alan Alda, Steve Buscemi i inni. Fani wszystko zobaczą na własne oczy już 14 maja, kiedy odcinek zostanie po raz pierwszy wyemitowany w Ameryce.

Zdjęcia z planu można obejrzeć pod tym adresem.

1 czerwca ma się ukazać nowy longplay Elvisa Costello - "Secret, Profane And Sugarcane". Dyskografię artysty zamyka wydany w kwietniu 2008 roku longplay "Momofuku". Z kolei ostatnie dzieło Maroon 5 to "It Won't Be Soon Before Long" z maja 2007 roku.

Dyskografię Mary J. Blige zamyka album "Growing Pains" z grudnia 2007 roku. Ostatnie regularne wydawnictwo Sheryl Crow to "Detours" z lutego 2008 roku.

Oceń jakość artykułu:
Zależy nam na podnoszeniu jakości naszego dziennikarstwa. Twoja opinia jest dla nas ważna!
d1qnf90

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1qnf90
d1qnf90